امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات ازمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری-ارشد دانشگاه ازاد
سلام .برای برنامه ریزی شهری سوال تحلیلی تشریحی سال 91 دانشگاه ازاد رو من پیدا کردم از یکی از همین انجمن ها .شرمنده الان منبعش رو نمیدونم کجا بود یه حانومی گذاشته بودن.اتچ میکنم اگه کسی جواب داره یا میتونه حل کنه ممنون میشم برامون بذاره.همینطور سوال تحلیلی تشریحی سال 92
ضمنن در مورد سوالهای تئوری سال 91 ازاد برنامه ریزی شهری من از همین سایت فقط 21 سوال اول رو با جواب پیدا کردم که اقای علیرضا تو یه پستی از خود بچه ها جمع اوری کرده بودن.اونم میذارم درمورد درست و غلطیش دیگه شما نظر بدید .من دیگه عقلم به جایی قد نمیده این چندروزو کاش کمک کنیم به هم -_-

اینم سوال مرحله دوم برنامه ریزی سال 92:
http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=11839
جواب نداریم ولی :(

این 2 تا لینک هم برای جواب سوال عملی سال 91 پیدا کردم .درستیش رو نمیدونم
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-304.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-305.jpg]

هیچی دیگه .نظر؟

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   soal 91 azad-21 soal--www.iranshahrsaz(marked).rar (اندازه: 214.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 108)
.docx   دوستان اینم جواب 21 سوال.docx (اندازه: 12.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 65)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
هیچکس هیچ ایده و نظری نداره واقعا ؟:))))))) بابا یکم کمک کنید راه دوری نمیره ها یه همفکری ای چیزی من 2 روز بیشتر وقت ندارم .رشته لیسانسم هم چیز دیگه ای بوده .اصلا فکر نمیکردم تشریحی و تستی تو یه روز باشه .رکب خوردیم .شماها که تجربه بیشتری دارید بگید من چه کنم تو این دو روز که قبول شم؟ایشالا ایزد در بیابانتان دهد باز ^_^

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
بچه ها یکی از دوستام به من یه ایمیج داد گفت سوال تحلیلی تشریحی ازاد 92 برنامه ریزی بوده.با توجه به سوالی هم که اقای تلخاب گذاشته بودن تو سایتشون و ازونجایی که من اطلاعاتم اصلا در زمینه ی شهرسازی خوب نیست ( با چه اعتماد به نفسی هم دارم پیگیری میکنم ازمون ارشد رو :))) ) اتچ میکنم شما که کار درستید چک کنید با اونیکی لینک ببینید جریان چیه .این 2تا درواقع همون ازمون 92 هستن؟امیدوارم منظورمو رسونده باشم :P

(۱۳۹۳-۳-۴، ۰۴:۱۲ عصر)sara.k نوشته است: سلام .برای برنامه ریزی شهری سوال تحلیلی تشریحی سال 91 دانشگاه ازاد رو من پیدا کردم از یکی از همین انجمن ها .شرمنده الان منبع ش رو نمیدونم کجا بود یه حانومی گذاشته بودن.اتچ میکنم اگه کسی جواب داره یا میتونه حل کنه ممنون میشم برامون بذاره.همینطور سوال تحلیلی تشریحی سال 92
ضمنن در مورد سوالهای تئوری سال 91 ازاد برنامه ریزی شهری من از همین سایت فقط 21 سوال اول رو با جواب پیدا کردم که اقای علیرضا تو یه پستی از خود بچه ها جمع اوری کرده بودن.اونم میذارم درمورد درست و غلطیش دیگه شما نظر بدید .من دیگه عقلم به جایی قد نمیده این چندروزو کاش کمک کنیم به هم -_-

اینم سوال مرحله دوم برنامه ریزی سال 92:
http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=11839
جواب نداریم ولی :(

این 2 تا لینک هم برای جواب سوال عملی سال 91 پیدا کردم .درستیش رو نمیدونم
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-304.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-305.jpg]

هیچی دیگه .نظر؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ازمون تحلیل تشریحی برنامه ریزی شهری -آزاد93 sara.k 12 4,086 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۲:۱۴ صبح
آخرین ارسال: sara.k
  لینک داغ....سوالات کنکور آزاد 1392-مرحله دوم برنامه ریزی شهری alireza 4 1,573 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال اسکیس ارشد آزاد طراحی شهری 1392 godonly. 0 968 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  جایزه بزرگ برای ارسال سوالات تئوری دانشگاه آزاد 1391 برنامه ریزی شهری alireza 1 1,224 ۱۳۹۳-۳-۶، ۰۶:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/سال 90 Brightness 0 2,393 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/سال ۸۷ Brightness 0 1,279 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۹:۲۱ صبح
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/ سال 86 Brightness 0 1,353 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۹:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان