امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرچی موضوع پیرامون دگرگونی نوع زندگی در مراکز شهری متاثر از عوامل شهری دارید در اختیا
پیام یکی از اعضا:
سلام
میخواستم اگه امکانش باشه هرچی موضوع پیرامون دگرگونی نوع زندگی در مراکز شهری متاثر از عوامل شهری دارید در اختیار بذارید. یا موضوعات مرتبط
ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اینا هیچکدومش مرتبط نبود با موضوع درخواستی من که

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مطلبی در مورد نظام برنامه ریزی شهری آلمان alireza 0 1,319 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درباره گردشگری و اثرات ان در فضای شهری و کالبد شهر alireza 5 2,771 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      منبع باسلمن در مورد بافت و ریخت شهرهای رم کپنهاک ، کیوتو و لندن ؟!!!! alireza 0 2,021 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۵:۰۳ عصر
      سوال:انواع و ابعاد مدیریت شهری چیه؟ sara0111 1 1,828 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۰:۳۱ عصر
      درخواست رایگان مطلب راجع به زیر ساخت سبز شهری alireza 2 1,489 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست رایگان درباره تئوری های جامع طراحی شهری alireza 0 1,351 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۲:۱۹ عصر
      درخواست رایگان موضوع تحقیقم تاریخچه اصالت رنگ در نقشه هاست alireza 2 1,306 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۱۱:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      تحلیل عوامل تاثیرگذار برمشارکت شهروندان در مدیریت شهری با تاکید بر سرمایه اجتماعی elahian 2 1,244 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      کسی در مورد سطح پایداری در سکونتگاه غیر رسمی مطلب داره؟ alireza 0 1,006 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۰۳ عصر
      مطلب ويا اطلاعاتي درباره مدل استخوان ماهي (فيش) در شهرسازي برام بفرستين alireza 1 1,665 ۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۱:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان