امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذکر همراه خودتان کتاب اسکیس نبرید امسال برخورد قانونی خواهد شد
سلام
ظاهرا سال قبل مشکلی نبوده ولی امسال همراه خودتان کتاب اسکیس سر جلسه نبرید امسال برخورد قانونی خواهد شد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ریحانه ، atelieahjam ، shahabsaa
در مورد خلاصه ها اطلاعی ندارین ؟ ببریم یا گیر میدن ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۳-۶، ۱۱:۰۷ عصر)najme نوشته است: در مورد خلاصه ها اطلاعی ندارین ؟ ببریم یا گیر میدن ؟
طبق آخرین اطلاعات گفتند محروم میکنند ولی به نظر من بستگی به اون حوزه یا جایی که هستید و مراقب داره!!
خود دانید ما اطلاع رسانی کردیم شما بیشتر تحقیق کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، atelieahjam ، shahabsaa
(۱۳۹۳-۳-۶، ۱۱:۲۴ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۶، ۱۱:۰۷ عصر)najme نوشته است: در مورد خلاصه ها اطلاعی ندارین ؟ ببریم یا گیر میدن ؟
طبق آخرین اطلاعات گفتند محروم میکنند ولی به نظر من بستگی به اون حوزه یا جایی که هستید و مراقب داره!!
خود دانید ما اطلاع رسانی کردیم شما بیشتر تحقیق کنید.
ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,274 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,017 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 648 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 838 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  مجموعه شیت بندی اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری 96 alireza 0 1,398 ۱۳۹۵-۵-۲۲، ۱۲:۵۷ صبح
  بحث و تبادل نظر در مورد آزمون اسکیس 8 مرداد 1395 alireza 7 2,169 ۱۳۹۵-۵-۱۱، ۰۴:۰۹ عصر
  دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 95 - آزمون 8 مرداد 95 alireza 6 3,222 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  تخفیف استثنایی تا 22 درصد در ثبت نام گروهی در ایستگاه پایانی اسکیس طراحی شهری alireza 0 832 ۱۳۹۵-۴-۱۰، ۰۵:۴۰ عصر
  سوال اسکیس طراحی شهری 93 تکراری و سوال چند سال قبل بود با کمی تغییرات alireza 5 4,343 ۱۳۹۵-۴-۱۰، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: مینا99
  عضوگیری کارگروه اسکیس طراحی شهری 95 شروع شد alireza 39 4,997 ۱۳۹۵-۴-۶، ۱۰:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Mahla69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان