امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سوالات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 1391 !
سلام دوستان
مهندس تابان در تماسی تلفنی اعلام کردند که این سوالات را دارند و قرار شد در صورتی که بتوانند در آرشیوشان پیدا کنند سریعا به ایمیل سایت ارسال کنند تا در اختیار شما قرار گیرد.
امیدواریم این اتفاق بیافتد و همه تلاش مان را خواهیم کرد.
ذکر این نکته هم مهم است که این سوالات اصلا وجود ندارد و این تنها امیدمان است.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا ، ela.m ، sara.k
یعنی ممکنه؟ :O
مرسی اقای علیرضا از پیگیری هاتون .خدا خیرتون بده خدا کنه پیدا شه به طرز مشکوکی نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۷، ۰۹:۴۳ عصر)sara.k نوشته است: یعنی ممکنه؟ :O
مرسی اقای علیرضا از پیگیری هاتون .خدا خیرتون بده خدا کنه پیدا شه به طرز مشکوکی نیست
من تلاشم را میکنم و فردا صبح نیز به ایشون زنگ میزنم
همه ما هدفی واحد را دنبال خواهیم کرد و اون هم کمک و کمک و کمک است.

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، ela.m ، صبااا
سلام
من همین جا باید با عرض شرمندگی اعلام کنم که سوالات از روی آرشیوم پاک شدند، چند روزی هم دنبالش بودم که شاید از دوستان نزدیکم گیر بیارم ولی متاسفانه نشد. باز هم از هر کسی که میشناسن در این رابطه می پرسم، شاید بدقولیم جبران بشه
واقعا از همه معذرت میخوام :((
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
(۱۳۹۳-۳-۹، ۱۱:۱۷ صبح)maryam taban نوشته است: سلام
من همین جا باید با عرض شرمندگی اعلام کنم که سوالات از روی آرشیوم پاک شدند، چند روزی هم دنبالش بودم که شاید از دوستان نزدیکم گیر بیارم ولی متاسفانه نشد. باز هم از هر کسی که میشناسن در این رابطه می پرسم، شاید بدقولیم جبران بشه
واقعا از همه معذرت میخوام :((
سلام و تشکر از شما
ایرادی نداره ان شالله که برای سال بعد دوستان بتونند این سوالات را در سایت قرار دهند.

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,173 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,365 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان