امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دا
پیام یکی از اعضا:
ببخشید میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دارین؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با عرض سلام و احترام

به عرض میرسانم در آرشیو تخصصی 31 حلقه ای حدود 100 فایل پاورپوینتی و پی دی افی در ارتباط با آموزش متلب گردآوری شده است.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 849 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده alireza 1 1,027 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۸:۱۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,786 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,828 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,054 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
  درخواست رایگان لیست شرکت های مشاور در کرج و کار شهرسازی در کرج پیدا میشه؟ alireza 0 1,851 ۱۳۹۳-۸-۶، ۱۱:۵۸ عصر
Information دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران neda220 0 1,110 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۰۸:۰۱ عصر
آخرین ارسال: neda220
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,563 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید alireza 5 2,670 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۴۴ عصر
آخرین ارسال: pedram_urbanist
  کسی محله ی قیطریه تا حالا کار کرده؟؟؟؟؟ sharare 1 1,394 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۴۵ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان