امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش برنامه ریزی سال 93 دانشگاه آزاد
چه کسی برای شهر منطقه بندی های مختلف در نظر گرفت ... (البته دقیقا سوال اینجوری نوشته نشده بود) ؟
تونی گارنیه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
همونی که میگفت ربه بخش حمل و نقل تاکید میکرد؟اون جوابش چی میشد؟تونی گارنیه؟
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۱:۴۰ عصر)happy.star نوشته است: چه کسی برای شهر منطقه بندی های مختلف در نظر گرفت ... (البته دقیقا سوال اینجوری نوشته نشده بود) ؟
تونی گارنیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه ها جواب اینا رو هم میگید؟
برنامه ریزی شهریبه صورت سیستماتیک به چه علت و در چه دورانی شکل گرفت؟
چه چیزی سبب میشود زمین به عنوان یک کالای یا یک کالای صنعتی متفاوت باشد؟
کدام مورد همیشه به صورت 1 شهر مستقل و بزرگ مورد توجه بوده و استثنائا بیان کننده توانایی و احساس ملی در کشور است؟
سه عنصر تشکلی دهنده توسعه پایدار؟
در کنفرانس ریودوژانیرو کدامیک تولید شده؟
واحد اموزشی دبیرستان با کدامیک از فعالیت ها سازگاری کمتری دارد؟
--------------------بالاخره اون پلازا میشه یا کلیسا؟

پاسخ
این سوال عناصر طراحی شهرهای دوره رنسانس رو بالاخره چی میشه؟باز؟بسته؟شطرنجی؟خیابان مستقیم؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۳۷ عصر)sara.k نوشته است: همونی که میگفت ربه بخش حمل و نقل تاکید میکرد؟اون جوابش چی میشد؟تونی گارنیه؟
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۱:۴۰ عصر)happy.star نوشته است: چه کسی برای شهر منطقه بندی های مختلف در نظر گرفت ... (البته دقیقا سوال اینجوری نوشته نشده بود) ؟
تونی گارنیه
نه این سوال کنکور طراحی شهری بود
اون که به حمل نقل تاکید داشت فکر کنم سوال کنکور برنامه ریزی بوده که جوابش اوژن هنارد

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
دوستان کاش تاپیک سوالات طراحی و برنامه ریزی جدا میکردین خیلی بهتر بود

پاسخ
مرسی.اره منم یه جاهایی گیج میشم

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۵۱ عصر)happy.star نوشته است: دوستان کاش تاپیک سوالات طراحی و برنامه ریزی جدا میکردین خیلی بهتر بود
سلام لطفا یک تاپیک طراحی شهری بزنید این را تغییر نام میدهم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، sara.k
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۵۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۵۱ عصر)happy.star نوشته است: دوستان کاش تاپیک سوالات طراحی و برنامه ریزی جدا میکردین خیلی بهتر بود
سلام لطفا یک تاپیک طراحی شهری بزنید این را تغییر نام میدهم
سلام
انجام شد
خیلی ممنون

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۴۴ عصر)sara.k نوشته است: این سوال عناصر طراحی شهرهای دوره رنسانس رو بالاخره چی میشه؟باز؟بسته؟شطرنجی؟خیابان مستقیم؟
فضای باز

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sara.k ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,700 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,415 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,022 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,879 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,695 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان