امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش برنامه ریزی سال 93 دانشگاه آزاد
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۲:۴۴ عصر)sara.k نوشته است: این سوال عناصر طراحی شهرهای دوره رنسانس رو بالاخره چی میشه؟باز؟بسته؟شطرنجی؟خیابان مستقیم؟

قطعا فضای باز استفاده نمیشه در رنسانس
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
[quote='sara.k' pid='67926' dateline='1401534424']
همونی که میگفت ربه بخش حمل و نقل تاکید میکرد؟اون جوابش چی میشد؟تونی گارنیه؟

اینم به احتمال زیاد اوژن هنارد

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، صبااا ، godonly.
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۲:۳۶ عصر)sara.k نوشته است: 61.نخستین نشانه های شهرسازی پس از بین النهرین در کدام منطقه جهان پدیدار گشت؟
چین
یونان
مصر
هند
62. محدوده ممتوس (چی چی ؟نمیدونم چی نوشتم ) )در کدام شهر و با کدام کاربری مورد استفاده قرار گرفته است؟
اور-نظامی
اربیل-نظامی
اور-مذهبی
اربیل-مذهبی
63.ایده آرمانشهر " آتلانتیس جدید" توسط چه کسی تعیین شده؟
فرانسیس بیکن
توماسو کامپلانا
جیمز هرینگتون
بنیامین ریچاردسون
64.کدامیک از موارد زیر در برگیرنده عناصر شهری در دوره بونان باستان است؟
اگورا –حصار شهر-اکروپلیس-محلات مسکونی
اگورا-حصار شهر-اکروپلیس-فروم
اگورا-فروم-اکروپلیس-محلات مسکونی
اکومانوس-کاردو-فروم-محلات مسکونی
65کدامیک از عناص زیر در طراحی شهرهای رنسانس استفاده نمیشد؟
فضاهای بسته
خیابان مستقیم
مناطقی با شبکه شطرنجی
فضاهای باز

61- 3
62- 3
63- نزدم
64- 1
65- فضاهای باز

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، صبااا
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۷:۱۰ عصر)sara.k نوشته است: 44.هدف اصلی برنامه های CDS
کاهش فقر
محدود کردن توسعه شهری
گسترش فضاهای عمومی شهر
توسعه فناوری نوین در شهر
45.علم سایبرتیک چه تاثیری بر برنامه ریزی شهری داشت؟
46.لفورد در سال 86 راجع به کدوم مورد سخن گفت؟
شهر اطلاعاتی
حق شهر
حقوق طبیعی انسان
آلودگی شهر صنعتی

44- 1

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
هووم.مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، صبااا
بروز شد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر)sara.k نوشته است: توسط کلارنس اشتاین -واحد همسایگی
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۱:۰۸ عصر)Brightness نوشته است: طرح شهر رادبرن توسط چه کسی و بر اساس کدام ایده تهیه شد؟
منم کلارنس اشتاین زدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، sara.k
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۱ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)sara.k نوشته است: احسان سوالا رو یه سریشو گذاشتم نظرتو بگو توئم درمورد جوابا.ضمن اینکه اون شهر باغ در باغ رو کاش گیر میدادم پیدا میکردیم.صبا و احسان نزدید این سوال شهر باغ در باغ رو ؟من زدم کاشان

آخ دست رو دلم نذار102 این سوال باغ در باغ رو که دیدم حسرتی خوردم که نگو102 گفتم ای کاش همه سوالات 92 رو با هم چک میکردیم17
من زدم شیراز چون مفهوم باغ اول در زمان هخامنشیان اومده بود

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k
اینجا واقعا همین 4/5 نفریم؟من جوابا دو سه تا سوال هنوز برام معلوم نیست کاش میگفتین تکلیفم معلوم شه اگه منفی زدم دیگه بهش فک نکنم -_-

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۳:۴۶ عصر)matinHZ نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۱ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)sara.k نوشته است: احسان سوالا رو یه سریشو گذاشتم نظرتو بگو توئم درمورد جوابا.ضمن اینکه اون شهر باغ در باغ رو کاش گیر میدادم پیدا میکردیم.صبا و احسان نزدید این سوال شهر باغ در باغ رو ؟من زدم کاشان

آخ دست رو دلم نذار102 این سوال باغ در باغ رو که دیدم حسرتی خوردم که نگو102 گفتم ای کاش همه سوالات 92 رو با هم چک میکردیم17
من زدم شیراز چون مفهوم باغ اول در زمان هخامنشیان اومده بود
ولی من داشتم دیشب میگشتم دنبال جوابا انگار اصفهان میشه همش از باغها و چهارباغ و اینا گفته بودن 29

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,158 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,878 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,054 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,640 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,908 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,720 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 986 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان