امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان موضوع تحقیقم تاریخچه اصالت رنگ در نقشه هاست
ایمیل یک عضو:
سلام من یکشنبه اراءه دارم موضوع تحقیقمم تاریخچه اصالت رنگ در نقشه هاست

میشه یه منبع مرفی کنین هیچی پیدا نکردم هرچی گشتم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام. اصالت رنگ در چه نقشه هایی؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
درود
عرضم بحضور دوست گرامی مون که ، موافقم جستجو اینطوری نشون نمیده حداقل اگر تیتر تاریخچه اصالت پرچم ها باشه ،نتیجه نمیاره اما شما بیا یه کاری کن اول درباره پرچم سرچ کن بعد رنگشون و بعد به صورت مجزا نتیجه هر جستجو رو کنار هم بذارید نهایتاًهم چند تا کشور به انتخاب خودتون دربارشون بحث کنید مثلاً اگر بزنید تاریخچه پرچم ژاپن یا معنی رنگهای بکار رفته درکشوری مثل ژاپن ویکیپدیا کلی مطلب از اول کشور تا اونچه که الان هست آورد حالا با عرض پوزش منم وقت نداشتم اما هرچی جستجو کردم اینجا پیوست میذارم ولی این به معنی این نیست که این مطالب خوب باشه فقط پیشنهادم اینه اگر مطلبی گیرتون نیومد جدا جدا سرچ کنید ، بعد چون بحثتون ارائه هست پیشنهادم اینه که مطالبتون رو مصور (با پاور یا اینطور چیزا که گرافیکی هستن ) بذارید و خیلی مسلط حرف بزنید ، برای ارائه گاهی مطلب اصن مهم نیست گاه تسلط شماست به این کار ....  (تجربه خودمه )
پیروز باشید 63
 (دیگه اگر پیشنهادم داغون هست مدیریت خودش حذف کنند 4 )

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   پرچم چیست.rar (اندازه: 270.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 60)
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطلبی در مورد نظام برنامه ریزی شهری آلمان alireza 0 1,340 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درباره گردشگری و اثرات ان در فضای شهری و کالبد شهر alireza 5 2,787 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نقشه های آسیب پذیری چطوری ایجاد میشوند؟ masoudrom 0 1,298 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  منبع باسلمن در مورد بافت و ریخت شهرهای رم کپنهاک ، کیوتو و لندن ؟!!!! alireza 0 2,038 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۵:۰۳ عصر
  هرچی موضوع پیرامون دگرگونی نوع زندگی در مراکز شهری متاثر از عوامل شهری دارید در اختیا alireza 1 1,043 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: hengame aminatghaee
  تحلیل عوامل تاثیرگذار برمشارکت شهروندان در مدیریت شهری با تاکید بر سرمایه اجتماعی elahian 2 1,249 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  کسی در مورد سطح پایداری در سکونتگاه غیر رسمی مطلب داره؟ alireza 0 1,007 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۰۳ عصر
  مطلب ويا اطلاعاتي درباره مدل استخوان ماهي (فيش) در شهرسازي برام بفرستين alireza 1 1,687 ۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  بچه ها به نظریات مطرح شده در مورد ورودی نیاز دارم s1s2s3 4 2,305 ۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۸:۴۷ صبح
آخرین ارسال: khansa
  مطلب در مورد فضای امن شهری alireza 1 1,306 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان