امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرم احمقانه بود سوالای برنامه ریزی آزاد 93-من همش 2 تا ریاضی زدم
ارسال یکی از اعضا:
سلام.اقا درمورد برنامه ریزی شهری تاپیک زدین یا همینجا میتونم اول یکم ناله کنم؟:)))))) اقا خیلی بد بود من درسته کم خونده بودم ولی به نظرم احمقانه بود سوالا -با عرض معذرت از محضر اساتید گرانقدر :)))) -اول اینکه اون چه وضع ریاضی بود؟ همش سوال تشریحی و نظریه و اینا بود.یخ 10 تا سوال حل کردنی درست حسابی نداده بودن .من همش 2 تا ریاضی زدم هق هق:))) بعدش اون درس مبانی بود؟همش پرسیده بود فلان چیز تو چه سالی بهمان چیز تو چه سالی .اونم چه چیزایی؟همش چیزای مسخره و به نظر کم اهمیت که تاحالا جایی پرسیده نشده بود.اخه ازاد و چه به این سوالا؟ در کل خیلی بد بود تشریحی هم که من سوالا رو گذاشتم کنار کلا هرچی بلد بودم خودم نوشتم :)))) و دیگه اینکه بقیه وقتم رو هم یه 30/40 تا از سوالها رو نوشتم که اونور براتون تایپ میکنم.بچه های برنامه ریزی میشه بگید حالا واقعا سوالا چطور بود؟من که خیلی نخونده بودم شاید واسه این به نظرم بد بوده :"
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، صبااا
در کمترین زمان سوالات را در سایت قرار خواهیم داد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، sara.k
سلام
واقا به نظر من دانشگاه آزاد هیج مطالعه ای روی سوالاش انجام نمیده . اصلا سوالاش علمی نیست . ریاضیاش مه بیشترش مال حد و دامنه . آخه یکی نیست بگه ما رشتمون کی با ریاضی سر و کار داشته . نه سوال آمار میده نه مدل . این همه محاسبات از رشته خودمون داریم چرا اینارو نمیده . درس مبانیش هم که همش سال بود که اکه یه کارمند فوق دیپلم که از قدیم تو بنیاد مسکن کار کی کرده می تونه جواب بده ولی ما باید از کجا انارو بدونیم.
ببخشید وقتتون را گرفتم. دانشگاه آزادم عین بعضی معلما می مونه که نصف شب یادشون میوفته فردا سوال باید طرح کنند و میان یه مشت سوال بیخود طح می کنند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam ، sara.k ، Brightness ، صبااا
    سلام. ببخشید دیر اومدم. آخه از محل آزمونم تا خونمون 700 کیلومتر راهه18 الان تازه رسیدم18

همونطور که بچه ها گفتن سوالات مباحث و مبانی کاملا غیر استاندارد و الابختکی طرح شده بود و همش اعداد بعد خانوار و جمعیت و سال و... که کمتر کسی فکر میکرد ازشون سوال بیاد(البته از دانشگاه آزاد دور از انتظار نبود و کارش سورپرایز کردنه 102 پارسالم اکثر سوالاتش از طرح جامع تهران بوده و اگه کسی نخونده طرح جامع تهرانو نمیتونسته جواب بده)

و اما سوالات تاریخ که همش مال سال قبل بود و خیلی راحت4
    آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
     سپاس شده توسط sara.k ، alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,710 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,440 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,024 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,613 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,077 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,881 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,696 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,527 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,148 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 982 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان