امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من امسال رتبه ام 207 شده.میخوام بدونم امیدی هست روزانه یا شبانه تهران یا قزوین قبول ب
پیام یکی از اعضا از طریق ایمیل:
سلام .خسته نباشید
من امسال رتبه ام 207 شده.میخوام بدونم امیدی هست روزانه یا شبانه تهران یا قزوین قبول بشم با نمره ای که قرار تو مرحله 2 بگیرم.پارسال مرحله 2 نمرم 55 شد اما رتبه مرحله اولم 400 بود و جایی قبول نشدم .خواهش میکنم فقط بگید قبول میشم یا نه.خیلی نگرانم
درصدهام :زبان سفید
مباحث:46
مبانی:45
تاریخ:75
آمار:16
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوست عزیز قطعا اگه درصد مرحله دومتون خوب بشه قبول میشید اما کجاش بستگی به رقیباتون داره .مرحله دوم خیلی سرنوشت ساز یکی از ترم پایینیای ما پارسال با 250 دانشگاه کردستان قبول شد ولی دقیقا نمیدونم مرحله دوم رو 50 زده بود یا 70.چون الان بچه ها اکثرا کلاس میرن رنج درصدا بالا رفته اگه قزوین یا تهرانو میخواید باید خیلی خوب مرحله دوم رو بدید.
با آرزوی موفقیت برای شما.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۴۷ عصر)haydariyan نوشته است: سلام دوست عزیز قطعا اگه درصد مرحله دومتون خوب بشه قبول میشید اما کجاش بستگی به رقیباتون داره .مرحله دوم خیلی سرنوشت ساز یکی از ترم پایینیای ما پارسال با 250 دانشگاه کردستان قبول شد ولی دقیقا نمیدونم مرحله دوم رو 50 زده بود یا 70.چون الان بچه ها اکثرا کلاس میرن رنج درصدا بالا رفته اگه قزوین یا تهرانو میخواید باید خیلی خوب مرحله دوم رو بدید.
با آرزوی موفقیت برای شما.

یکی از دوستای من پارسال مرحله اول 256 بود مرحله 2 رو 48.5 زده بود که روزانه کردستان قبول شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ما پارسال داشتیم که با 70 درصد مرحله 2 تهران قبول شده روزانه... مرحله اولش حول و حوش رتبه شما بود. خوب بزنید روزانه قبول میشید نگران نباشید.اگه پارسال 55 زدید امسالم میتونید حتی بهتر بزنید......... واسه شبانه هم فکر کنم همون حول و حوش پارسال بزنید احتمال قبولی در دانشگاه های خوب رو هم دارید. از خانم درخشان که رتبه 2 مرحله 2 پارسال بودند و در این زمینه اطلاع دارند کمک بگیرید. یه تاپیک تحت عنوان مژده به داوطلبین مرحله 2 برنامه ریزی هست که خانم مهندس جواب خواهند داد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,868 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,686 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,519 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,422 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,923 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,123 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,434 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,132 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: f.e
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,493 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر
  سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 793 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان