امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول 94 گرایش برنامه ریزی شهری
سلام مهندس مریم
به مهندس پیام دادم و در صورت عدم جوابگویی راهکاری دیگر را در نظر میگیریم.
با تشکر از شما و پوزش بابت عدم پاسخگویی
آخرین ارسال های من :

سلام.مهندس دهقان.مرسی از توجهتون

آخرین ارسال های من :
یعنی امسال رشته ی برنامه ریزی شهری داوطلب نداره؟؟؟؟!!!!!!!!!!

درود دوستِ من !!
قطعاً داوطلب برنامه ریزی شهری هست ،خــــــــــــــــــــوب هم هست Ws3
ولی خوب الان چون زودتر از شروع برنامه ی هماهنگ هست دوستان کمتر میتونند بیاند ؛خوب یه سری از دوستان تازه فارغ التحصیل تازه تحویل پروژه هاشون تموم شده و گاهاً نشده که یا درحال انجام و یا درحال رفع خستگی ناشی از اون هستند ، یه سری ها هم از کاروان کنکور سال پیش خاطرات ناگوار ناشی از عدم برنامه ریزی دارند که میخواند حساب شده عمل کنند !!! (قابل توجه خودم)و درابتدای ماه رمضون هم هستیم !!
راجع به زبان تاجایی که میدونم دوستان سال گذشته بر504 به ضرس قاطع تأکید مؤکد داشتند و درکنار اون واژه های ضروریی تافل رو پیشنهاد کرده بودند حداقل برای شروع پس از اون میتونید از لانگمن قسمت reading استفاده کنید ، البته این توصیه هاییه که دیگران بهم کردند و چون خودم تجربه ندارم در این خصوص ، صبرکنید دوستان پاسخ استوارتری بهتون بدند...پیروز باشید. [تصویر:  ws33.gif]
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
سلام مهندس khansa
مرسی از پاسخگویی و راهنماییتون. این برنامه ی هماهنگ که میگی میدونی از کی شروع میشه؟

سپاس شده توسط khansa
سلام و درودِ مجدد
مهندس گروه طراحی شهری اونطور که خوندم به نظرم از 14 برنامه ی 20 هفته ای رو آغاز میکنند ، و احتمالاً برنامه ریزی هم همینطور ، و 15 تیر آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برای کسانی که مایل باشند برگزار میشه و 20 تیر هم احتمالا حضور بچه ها فعالترمیشه و از 30 تیر ماه راجع به برگزاری سایر آزمونها و منابع و سرفصلها تصمیم گیری و برنامه ریزی میشه (امیدوارم اگه اشتباه میگم مدیران محترم اصلاح کنند ؛ ) رجوع شود به لینک :
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid69461
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid69464
دوست ِ من نگران نباشید.

ممنون مهندس khansa

سپاس شده توسط khansa
بزودی مهندس 327 برنامه ریزی و مشاوره و غیره را شروع خواهند کرد

سپاس شده توسط haydariyan ، khansa ، Brightness
از لینک زیر تا پیک را پیگیری کنید
با تشکر
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid69487

سپاس شده توسط khansa ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,652 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,945 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,215 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,003 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,328 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان