امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 42 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون 93
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 42 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1393 میباشد

سلام مهندس زهرا

تبریک به شما که توانستید رتبه 42 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 42 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟
2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 42 بیاورید؟
7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟
8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1394 شرکت کنند دارید؟
9- ارزیابی شما از فعالیت 39 ماهه ایران شهرساز
10-آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟
11-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟
13-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز و سایت تخصصی اسکیس را هم درج کنید.
14- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
15- و سوال یکی از اعضا در لاین:لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟
موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
١- من زهرا .آ متولد اصفهان هستم
٢- رشته تحصيلي كارشناسي معماري با معدل ١٧.٦٢ و به عنوان رتبه دوم از دانشگاه آزاد نجف اباد فارغ التحصيل شدم
٣- من سال قبل ( كنكور ٩٢ هم رشته طراحي شهري شركت كردم و رتبه ١٦٦ رو اوردم اما ترجيح دادم كه سال دوم بخونم و يه دانشگاه خوب تهران قبول بشم.كنكور امسال (٩٣) از لحاظ علمي خوب و آسان بود .اما نكته مهم براي قبولي واقعي خوندن درست و عميق مطالب و داشتن فهمي درست از آن هاست.اين كليد موفقيت هست .بالا بودن ميانگين درصد ها از متوسط ان ها كمك ميكنه تا رتبه خوبي داشته باشيم.
٤- همونطوري كه كفتم سال قبل بسيار خوب و عميق مطالب رو خوانده بودم و خلاصه نويس كرده بودم اين خيلي خوبه و واقعا كمك ميكنه به جمع بندي مطالب. و امسال هم سعي كردم كتاب هايي رو مطاله كنم كه نكات و مطالب جديدي ارايه ميداد به همراه ازمون ها و خلاصه ها و جزوات.مطالع رو از نيمه دوم مهر شروع كردم .اوايل بدليل مشغله كاري روزي ٤-٦ ساعت ميخوندم اما به مرور س
به ٨-١٠ ساعت ميرسيد
٥- من به حقيقت و صداقت تمام ميگم كه در هيچ موسسه اي نبودم به دليل اين كه تهران نبودم و به اين نتيجه رسيده بودم كه كلاس براي ارشد فايده اي نداره و خوندن عميق مهمه. از جزوات سايت ايران شهرساز استفاده زيادي كردم به همراه جزوات خانه شهرسازان و ازمون هاي آن.
٦- مهمترين عامل عميق خواندن و درست خواندن منابع مهم و اصلي و در كنار ان مرور خلاصه ها و ازمون ها .درحقيقت تسلط به بعضي دروس به من خيلي كمك كرد
٧- براي ازمون اسكيس فعلا تمرين و حل سوالات كنكور و سوالات اساتيد ديگر .و همواهي با سايت اسكيس
٨- من به دوستانم توصيه ميكنم كه واقعا مطالب رو خوب بخونم از تكرار مطالب و بالا بردن كميت پرهيز كنند.اولويتشان كتاب هاي مهم و اصلي باشه در صورت داشتن زمان كه اكر از شهريور ماه شروع كنند ميتونند منابه اولويت ٢يا٣ رو هم مطالعه كنند و خب خيلي بشون كمك ميكنه!حتما خلاصه نويسي كنند تا نزديك كنكور بتونن يه جمع بندي خوبي داشته باشند جون خوندن خوندن كتاب مجددا امكان پذير نيست. حتما ازمون بدن و خودشون رو محك بزنند.دادن ازمون ازمايشب كمك ميكنه كه ببينيد براي طراح سوال چه نكاتي مهمه!
٩- سايت ايران شهرساز واقعا سايت خوب و به روزي است مطالب و خلاصه كتاب هايي كه ميگذاره خيلي خوب و جامع هست حتي كتاب هايي كه ناياب يا خوندنش سخت باشه ! ازمون هاشم سطح خوب و متفاوت با ديكر ازمون ها داره و نكاتي رو مورد سوال قرار ميده كه جديد هست
١٠-سايت عملكرد خوبي داره از لحاظ بار علمي و محتوا مفيد هست در رابطه با ازمون ها هم گاهي سوالات كمي از منابع فرعي است و از لحاظ بي عيب بودن نياز به اصلاح و بازبيني داشت
١١-سايت بسيار در موفقيت من سهم داشت من از مطالبش خيلي استفاده كردم .نكاتي كه هر كاربر ميگذاشت كار خوبي بود و اين امكان رو ميداد كه دروس رو از ديدگاه ديكران هم نكته يابي كني.
١٢-كنكور رو اگر واقعا با علاقه بخونند ميتونن موفق بشن و از حاشيه و اتلاف وقت با كارها و كلاس ها دوري كنند
١٣- من ٧٠٪ از سايت راضي بودم سايت اسكيس هم اكر سريع تر و بيشتر كركسون كنند بهتر هست چون گاهي بعضي از كارها كركسون نميشه
١٤-منابع اصلي:
كتاب شار تا شهر / تاريخ ايران و جهان پاكزاد/تاريخ موريس/
سير انديشه هاي ١-٢-٣ / مباني طراحي پاكزاد/ مكان هاي عمومي كرمونا /طراحي شهري معاصر بحريني/ هويت شهر بهزادفر/ محيط هاي پاسخده بهزادفر( البته بيشتر برا اسكيس) / خلاصه زير ساخت هاي بهزادفر/ جزوات مباحث / زبان 504 و essential words و لغات ضروري تافل/ زبان حسين فرهادي / طرح ها و برنامه هاي بهزادفر + جزوات خلاصه ها
١٥- خلاصه نويسي يه كار شخصي هست يعني هر كس بايد طوري يه كتاب رو خلاصه كنه كه مطالب اصلي اون رو در ديد اول داشته باشه من خودم بيشتر به صورت دسته بندي و انطباق مطالب و بولد كردن اعداد يا كلمات كليدي /. مطالب من بيشتر بدون فعل و به صورت نكته اي است .كه اين باز بستگي به هر شخص و نحوه درس خوندنش داره.
ابراي همه آرزوي موفقيت ميكنم و از هيچ كمكي فرو گذار نميكنم .
موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
تشکر مهندس زهرا
دوستان مهندس موافقت نمودند که به کنکوری های 94 مشاوره دهند برای پرسیدن سوال به لینک زیر بروید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط a.rahmani?
بدرخواست مکرر اعضا آپ شد

پاسخ
 سپاس شده توسط a.rahmani?
[تصویر:  paperclip.gif]فروش ویژه...پکیج ویژه کنکور ارشد طراحی  شهری با 54 جزوه کلاسی و خلاصه کتب مهم-ویرایش 1

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,922 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,230 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,284 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان