امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من رتبم 141 شده و دوستم 445 ، شما میدونین حداقل اسکیسی که هر کدوممون میتونیم بزنم و د
پیام یکی از اعضا:
سلام خسته نباشید
من رتبم 141 شده و دوستم 445 ، شما میدونین حداقل اسکیسی که هر کدوممون میتونیم بزنم و دولتی قبول بشیم حدودا چند درصده؟ و اینکه چه درصدی واسه قبولی تو دانشگاه هنر اصفهان باید بزنیم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
چرا کسی نیست جواب بده :(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان. می خواستم بدونم کنکور مرحله 2 هر سال محل برگزاریش فرق می کنه ؟ پارسال کجا بوده؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۸:۰۸ عصر)zohar89 نوشته است: سلام دوستان. می خواستم بدونم کنکور مرحله 2 هر سال محل برگزاریش فرق می کنه ؟ پارسال کجا بوده؟

سلام. مرحله دوم کنکور هر ساله منحصرا در تهران برگزار میشه
      آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,628 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,672 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر
        مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
        رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,678 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
        انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,251 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: atete
        غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
        آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,813 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
        شما اطلاعی از دانشگاههای خودگردان دارید؟؟ چطور دانشگاهی هستند؟ alireza 1 968 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۲:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: zjahangiri
        شما احتمالاً عمل بازیافت را اشتباه انجام می‌دهید sgc 0 595 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۳۱ صبح
      آخرین ارسال: sgc
        من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,360 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: pariya24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان