امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری
یادش بخیر تو این تاپیک سوالمو پرسیدم که چجوری زیبایی شناسی رو بخونم و دوستم محسن (رتبه 4 طراحی امسال)پرسید که چجوری مکان های عمومی رو بخونم ...........هی چه زود گذشت.......................................... فقط تقدیر و تشکر فراوان از مهندس فروغ و مهندس زهره و مهندس دهقان دم همگیتون گرم
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط alireza - ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۲۷ صبح
    RE: مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط alireza - ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۶:۱۱ عصر
    RE: مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط alireza - ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۷:۰۴ عصر
    RE: مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط alireza - ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۶ عصر
    RE: مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۳-۲۱، ۰۴:۳۷ عصر
    RE: مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
    RE: مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری - توسط a.rahmani? - ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۰۷:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,479 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,439 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,493 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,393 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: maral.msd
      مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,961 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: n.houresfand
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,427 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,149 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,889 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: nassim_nassim
      آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,960 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
    Rainbow آزمونهای آنلاین و رایگان زبان عمومی ارشد و دکتری (۸ مرحله) generalenglish 0 1,497 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۱:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: generalenglish

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان