ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا
سلام دوستان
لطفا نظرتان را در مورد مدیران سایت اعلام کنید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: atelieahjam ، godonly.
2
RE: عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا
چه سکوتی

سپاس شده توسط: atelieahjam
3
مهندس برایتنس و حیدریان و میلانی از عملکرد مدیران راضی هستید؟

4
سلام و تشکر بابت تاپیک.
از خودم شروع میکنم،در هفته های گذشته خب من فعالیتم در انجمن کمتر شد که همینجا از همه ی عزیزان عذرخواهی میکنم،درگیر مسائل درسی هستم. با این حال سعیم بر این بوده در سایت اسکیس و در گروه لاین انجمن بتونم مفید عمل کنم،هر چند با حضوری کمرنگ.
مهندس دهقان بهتر میدونم که هر مدیری بیاد علت کم کاری ش رو خودش اعلام کنه.
دوستان جدیدی به ما پیوستند چون مهندس marziye، matin،sasan arzani,zahra2130,maryam taban, esmailzade، moarrefyl که بعضاً از دیروقت عضو هستند و فعالیت رو بطور جدی تازه شروع کردند، که جا داره از ایشون تقدیر کنیم، ممنونیم مهندسین عزیز. و همچتین خوشحالیم که مهندس happy star از مدیران قدیمی سایت رو دوباره در جمع فعالین سایت میبینیم. فعالیت این دوستان باعث شد که دیگه کم فعالیتی مدیران، در بین فعالیت های این دوستان کمتر دیده بشه .
از مهندس ابراهیمی هم به واسطه ی حضور همیشگیشون توی سایت و همراهی شون تشکر ویژه دارم. خسته نباشید.
در سایت اسکیس از مهندس اربن 98 و مهندس نوری و مهندس فروغ بابت تلاش بی دریغشون تشکر میکنم.
در پایان هم به شما خسته نباشید میگم،بابت همه ی تلاش هاتون.
به امید پایداری شما مهندسین عزیز و انجمن خوب ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
 سپاس شده توسط: AliReza ، atelieahjam ، haydariyan ، godonly.
5
با عرض سلام خدمت تمامی اعضای گرامی و مدیران محترم ایران شهرساز

از اینکه در این مدت با همه ی دوستانی که فعالیت های خوب و ارزشمندی در سایت داشتند همراه بودم خوشحالم ، و در طی این چند روزی که بخاطر مشغله های روزمره که بیشتر فرصتم را از من گرفته اند و موجب حضور کمتر بنده در سایت شده اند ، از محضر همه ی دوستان عذرخواهی میکنم ، و امیدوارم که در فرصت های آینده بتوانم بیشتر از اینها در سایت حاضر شوم .

و همچنین تقاضا دارم ، دوستان گرامی تایپک مربوط به بهترین ارسال روز را فراموش نکنند و با دریافت های روزانه خود در این مدتی که این تایپک آپدیت نشد ، ارسال های خوب را انتخاب کنند و معرفی کنند.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness ، haydariyan
6
به جز چند نفر متاسفانه مدیران فعالیتی در یک سال گذشته نداشتند
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

7
(1393-3-24، 03:05 عصر)leila نوشته است:  به جز چند نفر متاسفانه مدیران فعالیتی در یک سال گذشته نداشتند
تغییرات گسترده در تیم مدیریتی سایت
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=22181&action=lastpost
امیدواریم که بتوانیم بعد از امتحانات خرداد از اوایل تیرماه با شروع فصل نامه و آموزش ها در سایت شروعی قدرتمند داشته باشیم

سپاس شده توسط: maravia ، atelieahjam
8
دیدگاه بنده : فقط مهندس برایتنس
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
 سپاس شده توسط: maravia ، atelieahjam
9
(1393-3-25، 06:25 صبح)khansa نوشته است:  دیدگاه بنده : فقط مهندس برایتنس
تشکر Khansa ی عزیز، اما دوستان خیلی فعال تری از من هم بودن این مدت که جا داره از ایشون تشکر کنیم همگی.

سپاس شده توسط: maravia ، atelieahjam ، khansa
10
با عرض سلام

ضمن تشکر از زحمات همه ی عزیزان و مدیران فعال ، از جمع مدیران گرامی درخواست می شود فعالیت های سازنده خود را متوقف نکنند و فعالیت های مدیریتی خود را آغاز نمایند.

با تشکر

سپاس شده توسط: Brightness
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 2,819 1393-11-18، 12:30 صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 3,495 1393-8-13، 10:34 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  24 ساعت عضویت ویژه و 5000 تومان خرید از فروشگاه برای همه اعضا AliReza 1,176 1393-4-7، 11:35 عصر
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد AliReza 14,662 1393-4-3، 12:26 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ AliReza 1,511 1393-2-16، 12:32 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان AliReza 2,157 1393-2-4، 12:19 عصر
  دهمین جلسه مدیران در تاریخ25 فروردین ماه 93 ساعت 22:30(دوشنبه) AliReza 6,614 1393-1-31، 01:00 عصر
  تقدیر از مدیران ایران شهرساز و پایان همکاری AliReza 1,053 1393-1-24، 08:37 صبح
آخرین ارسال: Brightness
  مدیران فعال در این تاپیک اعلام حضور کنند برای یک سایت فعال -فرصت فقط 48 ساعت AliReza 3,354 1392-11-19، 08:30 عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  خدمتی دیگر برای اعضا و جامعه مهندسین کشور از ایران شهرساز در آستانه سومین سال افتتاح AliReza 673 1392-11-15، 08:23 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل