امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفته قبل از آزمون مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری
هفته قبل از آزمون مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری
آماده اید؟چند درصد؟
این هفته طبق نظر رتبه های برتر چیکار کنیم؟
داوطلبین نظر و رتبه های برتر(مهندس سامینتا و درخشان و اسفندی و بقیه دوستان) مشاوره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Monir90 ، atelieahjam
سلام و خسته نباشید به همه ذوستان و البته آرزوی موفقیت

بنظرمن این هفته روی حلاصه های که نوشتین تمرکز کنین و بیشتر کلید واژه های موضوعات و البته میتونن باز هم شیت بندی تمرین کنین اما تو زمان استاندارد کنکور من یکی از خلاصه هامو دیدم در مورد مدیریت بحران و پدافند که ببینین الان تواین زمان اینطوری کلیدواژه هارو مرور کنین مفید خواهد بود موفق باشین

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   20140612_145136.rar (اندازه: 2.6 MB / تعداد دفعات دریافت: 181)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero ، Brightness ، najme ، shb** ، alireza ، تیلور ، Saeedm ، Monir90 ، atelieahjam
    سلام و خسته نباشید خدمت مهندس درخشان عزیز.یه سوال داشتم......... میخواستم بدونم واسه شیت اول که سوال تشریحی رو باید جواب بدیم توضیح زیاد بنویسیم یا کلیدوازه ای و کوتاه کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟/

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط roza* ، godonly. ، atelieahjam
    سلام . خانم مهندس درخشان من یه سوال دارم که اگه لطف کنین پاسخ بدین ممنون میشم .
    توی هر کتاب و هر منبعی در مورد جمعیت استاندارد هر محله ، هر ناحیه و هر شهر ، اعداد متفاوتی داده شده اند . مثلا برای هر محله توی برخی منابع جمعیت حدود 2000-3000 نفر داده شده و در منبع دیگری جمعیت حدود 5000 تا 5500 نفر .
    چی کار کنیم ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    سلام ببینید اساسا اینکه کلیدواژه هارو بیارین دلیل براین نمیشه که شما دیگه خیلی بخواین مختصربنویسین شما یه برگه a3 دارین باید موارد اصلی ومرتبط باموضوع رو بتونین در یک خلاصه ی یک صفحه ای بنویسین و اینکه البته فقط در مورد موضوع صحبت بشه و به حاشیه هم نرید موارد مرتبط رو بیارین. من یه برگه ای که برای خودم نوشته بودم پیدا کردم براتون میفرستم شایدبهتون کمک کنه البته این فقظ یه نمونه س شاید محتواش خیلیم کامل نباشه.موفق باشین

فایل‌(های) پیوست شده
    .rar   20140613_142017.rar (اندازه: 2.37 MB / تعداد دفعات دریافت: 142)

پاسخ
     سپاس شده توسط ehsan7550 ، hero ، تیلور ، Brightness ، Monir90 ، atelieahjam ، nur
    سلام دوستم خسته نباشید. بله درسته همینطوره اما یه چیزی که هست اساسا کنکور سراسری تو این چند سال خیلی روی اعداد و ارقام تاکید نداشته و شماهم در حدی که فقط حدودی این آستانه جمعیتی هارو بدونین بنظرم کافیه و البته چیزی که باید دفت کنین اینکه شاید در سوال جمعیت شهر رو گفته باشه در این صورت باید طبق جمعیت شهر آستانه محله اینارو در نظربگیرین چون آستانه جمعیت محله در شهرهای بزرگ و با جعیت بیشتربا شهرهای کوچک و کم جمعیت همونطور که میدونین متفاوته. اماپیشنهاد میکنم شما حدودی اینارو بلد باشین. موفق باشین

پاسخ
     سپاس شده توسط hero ، najme ، Brightness ، Saeedm ، atelieahjam
    دوستان من تو این هفته آخر یادم افتاد موضوع شهرسازی ایزانی اسلامی رو جا گذاشتم.خواستم به شما دوستان عزیزم یادآوری کنم

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
    منتظر دوستان همراه با خبرهای خوب بعد از آزمون هستیم و تحلیل سوالات حداکثر 10 دقیقه بعد از آزمون شروع خواهد شد.

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly. ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,925 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,233 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان