امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازمون تشریحی تهرانه و امادگی ندارم. نمی دونم شرکت کنم یا نه ؟ می ترسم این همه خرج کن
پیام یکی از اعضا:
سلام. من ارشد برنامه ریزی شهری مجاز شدم.از مشهد هستم. رتبم بالاست. ازمون تشریحی تهرانه و امادگی ندارم. نمی دونم شرکت کنم یا نه ؟ می ترسم این همه خرج کنم تا تهران برم قبوال هم نشم. انتخاب رشتم غیرانتفاعی بینالود مشهد و امام رضا مشهد زدم.
این هم درصدام...زبان 10/11- و عمومی 33/33 و نظری 33/3 و تاریخ 33/9 و امار 67/2
رتبه بدون سهمیه 1644 و در غیرانتفاعی 1692 هست. احتمال چند درصد غیرانتفاعی قبول میشم... تو رو خدا راهنماییم کنید باید تصمیم بگیرم برم تهران یا نه؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
دوست عزیز اگر واقعا قصد ادامه تحصیل دارین حتما شرکت کنین . حتی اگه قبول نشین با جو حاکم بر آزمون و سوالات آشنا خواهید شد ...
فکر میکنم ارزشش رو داشته باشه ....
موفق باشین .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 22shadi ، alireza ، Brightness
منم با نجمه جان موافقم تجربه تو آرمون تشریحی فوق العاده مهمه و حتی اگه قبول هم نشید تجربه خیلی خوبی واسه سال آینده ست. بیشتر دوستای من برای بار دومی که آزمون تشریحی دادند جاهای خوبی قبول شدند.حالا شما شاید مرحله دوم خوب بودید غیر انتفاعی ها رو قبول شدید. چون درصد بالای مرحله 2 رتبه های بالا رو هم می تونه خیلی جابجا کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
به نظر من حتما برید... ایشالا قبولید و اگر هم نشد تجربه بسیار خوبی برای سال آیندتونه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,018 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,609 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,981 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,536 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,229 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح
  شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 976 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۰۹ صبح
  شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,005 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۰۸ صبح
  شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 0 961 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۱:۳۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 873 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,626 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان