امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می
(۱۳۹۳-۳-۲۶، ۰۸:۲۳ عصر)targol.s نوشته است: واقعا خیلی بی نظمن ما بچه های شهرستان چه گناهی کردیم! باور کنید هنوز نمی دونم تهران باید کجا بمونم اصلا جا دارم یا ندارم؟؟؟ 102من تو سایت 20:30 پیام میدم شما هم این کارو بکنید که به خاطر بی نظمیشون قضیه رسانه ای شه!45

منم باهات هم عقیدم عزیزم..........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saharava

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات انتقال اتوکد به رویت alireza 0 592 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,603 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟ kiana7822 1 2,419 ۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 10a
  گرایش معماری:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید alireza 3 3,763 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۵۲ عصر
  سوال 1- معماران در کدام دوره تاریخی به طراحی منظر شهری اهمیت می دادند؟ MHAKBARI 0 2,535 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نتایج اومد>معماری=>>نتایج کارشناسی ارشد سراسری =>کارنامه و رتبه شما در آزمون 1391 alireza 8 16,926 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۰:۳۷ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,045 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
Question محاسبه واحد شکل زمین به روش مخدم tarsasa 4 5,020 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: tarsasa
  بچه های معماری چرا قبولیشون را اعلام نمیکنند s1s2s3 0 1,450 ۱۳۹۰-۶-۹، ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کی ازمون انلاین معماری برگزار می شه چرا همش شهرسازیه این سایت s1s2s3 1 2,006 ۱۳۹۰-۵-۲۲، ۰۵:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان