امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می
پیام یکی از اعضا در چت:
من رشتم معماری مجاز شدم با رتبهه 200 می خواستم بدونم چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو میدونید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۹:۵۲ عصر)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا در چت:
من رشتم معماری مجاز شدم با رتبهه 200 می خواستم بدونم چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو میدونید؟

نگران نباشید احتمالا فردا بیاد رو سایت.همیشه اینجوریه دیگه یه دو روز قبل از امتحان کارت میاد ولی واسه پروژه های درسهایی که تو تهران برگزار میشن می بایست حداقل 4 روز قبل امتحان میومد شایدم امشب یکی دو ساعت دیگه بیاد معلوم نیست جالبه که حتی یه پیغامم ندادن که فلان روز کارت این داوطلبای بنده خدا میاد رو سایت.مثل نتیجه مرحله اوله که بدون مقدمه و یک دفعه ای اومد رو سایت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، alireza ، Saeedm ، Brightness ، saharava
منتظریم که سنجش یه حرکتی از خودش نشون بده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
طبق پاسخ امروز سنجش به درخواست یکی از دوستان در سایت: به زودی در سایت قرار میگیره (حالا زود کی هست الله اعلم)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور
حالا ما شهرسازیا جمعه آزمون داریم یه چیزی. ولی این معماریهای بنده خدا پس فردا امتحان دارن هنوز حوزه امتحانیشونو نمی دونن .حالا اگه یه بنده خدایی شهرش با تهران فاصله خیلی زیادی داشته باشه چه جوری بایدیه روزه خودشو برسونه تهران بعد قبل امتحانم استراحت کنه و..... خدا میدونه ؟؟؟؟؟؟؟ واقعا باید به این کار سازمان سنجش انتقاد کرد........ کنکور سراسری 10 روز دیگه برگزار میشه از الان تاریخ پرینت کارت و اینا رو زدن. ارشد معماری پس فردا صبح برگزار میشه هنوز کارت ورود به جلسه نیومده[تصویر:  78.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm
شاید آزمون عقب بیفته به همین خاطر هنوز کارت نیومده رو سایت ؟؟ احتمالش هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۲۶، ۱۱:۰۵ صبح)hero نوشته است: شاید آزمون عقب بیفته به همین خاطر هنوز کارت نیومده رو سایت ؟؟ احتمالش هست؟

منم از دیروز به شک افتاده بودم که نکنه مثل مرحله اول عقب بیفته آخه مثل اینکه بعضی از دانشگاه ها امتحاناتشون تموم نشده ولی دوباره فکر کردم هفته بعدم کنکوره و این جوری دانشگاه ها مجبور میشن که خودشونو با سازمان سنجش هماهنگ کنند ......پس احتمالا بعدازظهر بیاد رو سایت... حالا جالبه شماره تماس دادند من خط های مختلفشونو گرفتم همه مشغولن.یکی نیست بگه شما که پاسخگو نیستید چرا اصلا شماره تماس دادید........

پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، Saeedm
دوستان کسی یادش مونده پارسال چندروز قبل آزمون کارت ورود به جلسه اومد رو سایت؟

پاسخ
فکر کنم فردا بیاد رو سایت آخه کارت گروه نمایش عروسکی یه روز قبل از آزمون اومده بود رو سایت....... مدیریتو حال کنید.........

پاسخ
 سپاس شده توسط hero
واقعا خیلی بی نظمن ما بچه های شهرستان چه گناهی کردیم! باور کنید هنوز نمی دونم تهران باید کجا بمونم اصلا جا دارم یا ندارم؟؟؟ 102من تو سایت 20:30 پیام میدم شما هم این کارو بکنید که به خاطر بی نظمیشون قضیه رسانه ای شه!45

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، تیلور

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات انتقال اتوکد به رویت alireza 0 598 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,610 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟ kiana7822 1 2,431 ۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 10a
  گرایش معماری:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید alireza 3 3,771 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۵۲ عصر
  سوال 1- معماران در کدام دوره تاریخی به طراحی منظر شهری اهمیت می دادند؟ MHAKBARI 0 2,544 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نتایج اومد>معماری=>>نتایج کارشناسی ارشد سراسری =>کارنامه و رتبه شما در آزمون 1391 alireza 8 16,928 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۰:۳۷ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,052 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
Question محاسبه واحد شکل زمین به روش مخدم tarsasa 4 5,027 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: tarsasa
  بچه های معماری چرا قبولیشون را اعلام نمیکنند s1s2s3 0 1,456 ۱۳۹۰-۶-۹، ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کی ازمون انلاین معماری برگزار می شه چرا همش شهرسازیه این سایت s1s2s3 1 2,027 ۱۳۹۰-۵-۲۲، ۰۵:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان