امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نداشتن استرس و داشتن آرامش قبل از آزمون مرحله دوم و نحوه شیت بندی
سلام دوستان
کمتر از 2 روز دیگر تا شروع آزمون مهم مرحله دوم شهرسازی باقی مانده است.سایت ایران شهرساز برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت می کند.
امیدواریم با رفع استرس های کاذب و کسب آرامش قبل از آزمون بتوانید به آنچه که حق تان هست برسید.
از دوستانی که تجربه دارند تقاضا داریم که نحوه شیت بندی را برای داوطلبین توضیح و تجربه شان را در کنکورهای گذشته بیان کنند با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، Saeedm ، najme ، Brightness ، atelieahjam ، تیلور ، a.rahmani? ، foroogh.r
سلام .. من هم واسه همه آرزوی موفقیت دارم ... انشالله به نتیجه ی دلخواهمون برسیم ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، Brightness ، atelieahjam ، تیلور
برای همه ی دوستان کنکوری عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم،ان شاالله روز جمعه با خوشحالی از جلسه ی کنکور بیاین بیرون.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور ، najme
با آرزوی موفقیت برای دوستان طراحی شهری،
از اونجا که نوشته شده سه صفحه آ3، پس احتمالاً مثل سال گذشته یک سؤال میدن که باید فرآیندی حل بشه، صفحه ی اول رو به شناخت و تحلیل، هدف و سیاستگذاری اختصاص بدن و دو صفحه ی بعد رو طبق سؤال اطلاعاتی که خواسته شده، از نظر ترتیب هم میشه اول پلان رو گذاشت و بقیه اطلاعات رو تقسیم کرد، بهتره که همه ی نماها و مقاطع توی یک شیت نباشه که شیت سنگین نشه.
یه تجربه ی شخصی هم اینکه قبل کنکور سعی کنید که با کسی از دوستانتون زیاد صحبت نکنید چون که فقط استرس رو بالا می بره.
انشاالله که همه موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط تیلور
    با آرزوی موفقیت برای دوستان طراحی و برنامه ریزی شهری و همه گروه های دیگه...... دوستان استرس های بیخودی به خودتون وارد نکنید امیدوار باشید. بالاخره یکی از همین موضوعاتی میاد که خوندیم. دیگه قبل امتحان به این فکر نکنید که چه موضوعی شاید بیاد و ... بچه های برنامه ریزی عزیزحتی اگه موضوعی باشه که شما کلیتشو بلدید و جزیی کار نکردید شاید کافی باشه و هر موضوعی هم که بدن فرایند کار ما تقریبا یکیه . در ضمن نحوه شیت بندی و پرزانته کار هم امتیاز داره که شما کار کردید . حالا هر موضوعی میخواد باشه.شما شیت بندیتون تا حدودی مشخصه...... پس فکرای بیخودی رو دور کنید و بدون استرس سر جلسه حاضر بشید. به قول دوستمونم نیازی نیست قبل امتحانم با حرف زدنای طولانی با بقیه استرس به خودتون وارد کنید و فقط به خدا توکل کنید که بهترین تکیه گاهه... این امتحانم میاد و تموم میشه و بعدش راحت میشید....... به قول معروف این نیز بگذرد........... احتمالا شیت بندی برنامه ریزیام سه شیته باشه که فرایند همون شناخت و تحلیل و ارائه اهداف ......... گزینه های طراحی و........... است.. شیت اول سوال تشریحی که اگه امکانش بود (حالا بسته به سوال) از متن، نمودار و ترکیبی کار کنید که جالب تر بشه..شیت دوم که مبانی نظری که اگه موضوع طوری بود که نیاز داشت یا سوال خودش خواسته بود وگرنه میتونید ننویسید، سوات و چشم انداز و اهداف و راهبرد و سیاست و....... شیت سوم هم آلترناتیوها و گزینه های طراحی . البته ممکنه یکی آلترناتیوها رو تو شیت دوم نوشته باشه یا بسته به موضوع شیت دوم و سومش رو تغییر بده..... اصل فرایند کاره. سعی کنید همونطور که تو شیت بندیا کار کردید قلمرو مطالب رو حالا باکشیدن خط یا نقطه چین یا شکل دیگه ای بسته به سلیقتون مشخص کنید.. منظورم اینه که طوری نباشه که مثلا اهداف قاطی چشم انداز باشه و... که شیت نامرتب نشه. تو قسمت تشریحی هم اگه تونستید در مورد اون موضوع تو ایرانم در حد یکی دو خط اگر لازم بود توضیح بدید اگر لازم بود و موضوع میتونست تو ایرانم بحث بشه یا تو ایرانم درموردش کار میشه.......... بازم امیدوارم همه با توکل بر خدا سرجلسه بریم و ان شاالله با دست پر برگردیم........... آمین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط leila ، Brightness ، a.rahmani? ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,174 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,900 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 793 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 962 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان