امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام،خواهشن راهنمایی کنین، سنجش توسایتش گذاشته که داوطلبان رشته برنامه ریزی شهری و ط
سوال یک عضو:
سلام،خواهشن راهنمایی کنین،
سنجش توسایتش گذاشته که داوطلبان رشته برنامه ریزی شهری و طراحی برای امتحان پروژه عملی مداد و روان نویس و پاک کن و مدادتراش و تخته شاسی a3 بیارن.
توشیت یک با مداد مینویسیم یا با روان نویس؟؟
و.این که منظور از روان نویس چیه؟ راپید هستش و اگه هستش چند دهم هستش.مرسی.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
من از بچه های پارسال پرسیدم گفتن قلم عربی، همه راپیدها و خط کش ساده (شابلون غیرمجازه) اشکالی نداره که استفاده بشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خط کش ساده. منظور از روان نویس همون یونی پن یا راپیدم هست. من یونی پن 0.1 یا 0.2، 0.3 و 0.8 رو واسه برنامه ریزی پیشنهاد میدم.مدادم ببرید اگه خواستید واسه خط کشی اینا استفاده کنید بعد پاکش کنید. خط کشم باید ساده باشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    برای طراحی، بهتر هست علاوه بر راپید یک ماژیک مشکی هم همراه داشته باشید برای سایه زدن، خط زمین و ... . در مورد مداد هم برای طراحی اگه طرحتون رو با مداد کشیدید، روش رو با راپید بکشید و لازم نیست خطوط مدادی پاک بشه و اتفاقاً پرسپکتیو پرکارتر نشون میده.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,635 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,017 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,608 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,870 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 971 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,521 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,424 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,137 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان