امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مرحله دوم 93 طبق آمار دریافتی راحت بود
سلام طبق آخرین خبرها سوال مرحله دوم 93 طبق آمار دریافتی راحت بود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خوش به حال اونایی که خوب زدند من که خراب کردم آزمونو حسابی. چون اصلا به مخیلمم خطور نمی کرد که سوال تکراری بدن و نخونده بودم وبا اطلاعات قبلی یه چیزای محدودی نوشتم. راضی نیستم از آزمونم . واقعا کیفیت و استاندارد بودن آزمونای ارشد شهرسازی داره هر ساله افتضاح تر میشه........ این همه موضوع جدید اون وقت سوال تکراری. اعصابمو داغون کرد. ولی داوطلبای دور و بر من اکثرا شوکه شده بودند و می گفتند که خوب نبودند و به طرح نهاییم نرسیدند. واقعاارائه طرح آماده سازی تو این بازه زمانی کار مشکلیه. منم که شیت بندی زیاد کار نکرده بودم........ حالام فقط امیدم به خداست. امتحان بد بودم. واقعا هم نمیدونم باید چند درصد زده باشم که قبول شم.ایشالا همه موفق باشند و به آرزوشون برسند.. از آقای مهندس دهقان و همه مدیران و همکاران سایت که زحمات زیادی رو در این مدت متحمل شدند سپاسگزارم........ فکر این که این همه موضوع خوندم و هیچکدوم نیومد و یه موضوع تکراری که قبلا اومده بود و کار شده بود ، ولی من نخونده بودم، اعصابمو ناجور به هم ریخته.حالم گرفته ناجور.......

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، najme ، godonly. ، hero
باز خوش بحال شما مهندس شما رتبه ی اولتون خوب بود قطعا قبول میشید ولی من چی گند زدم به امتحان رفت مرحله ی اولمم زیاد خوب نبود.....:(شیت 3 رو که اصن وقت نیوردم.:(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، hero
تیلور جان من اینقد سر جلسه شوکه بودم که چندین بار سوال رو خوندم . همش فک میکردم خوابم ....
سوال راحتی بود ... اما منم به امید اینکه توسعه پایدار نمیدن ، نخونده بودم...
اما دیگه تموم شده و از این خوشحالم ... انشالله موفق باشین و به نتیجه تلاشتون برسین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور ، godonly.
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۱:۵۸ صبح)amir223 نوشته است: باز خوش بحال شما مهندس شما رتبه ی اولتون خوب بود قطعا قبول میشید ولی من چی گند زدم به امتحان رفت مرحله ی اولمم زیاد خوب نبود.....:(شیت 3 رو که اصن وقت نیوردم.:(

منم که هنوز هاج و واجم و وقت کم آوردم..... شیت اولمم که با اطلاعات خودم جواب دادم....... منم نگرانم...... حالا شما شیت اولو دومو خوب زده باشید شاید درصدتون خوب بشه. امیدوارم میانگین درصدا پایین باشه که به نفع همه باشه.......

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۱:۱۴ صبح)najme نوشته است: تیلور جان من اینقد سر جلسه شوکه بودم که چندین بار سوال رو خوندم . همش فک میکردم خوابم ....
اما دیگه تموم شده و از این خوشحالم ... انشالله موفق باشین و به نتیجه تلاشتون برسین.

محله پایدار با توسعه پایدار فرق داره ها...سوال محله پایدار بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۴:۳۶ عصر)elnaz.h نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۱:۱۴ صبح)najme نوشته است: تیلور جان من اینقد سر جلسه شوکه بودم که چندین بار سوال رو خوندم . همش فک میکردم خوابم ....

فرقش چیه عزیزم؟ مگه محله پایدار هم منبعث از توسعه پایدار نیست؟؟ سوالم که شبیه سوال دوسال قبل بود که توسعه پایدار بود؟الناز جون اگه فرق داره اونوقت واسه تشریحیش چی باید می نوشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟ پس خیلیا اشتباهی نوشتند. وای خدا رحم کنه

پاسخ
سواال واقعا راحت بود، تکرار این سوال واقعا مسخره بود
باورم نمیشد هر سه شیت رو برسم خوشحالم از این بابت
ایشالا همتون موفق باشین بچه ها

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط تیلور
    (۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۶:۲۹ عصر)تیلور نوشته است:
    (۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۴:۳۶ عصر)elnaz.h نوشته است:

فرقش چیه عزیزم؟ مگه محله پایدار هم منبع ث از توسعه پایدار نیست؟؟ سوالم که شبیه سوال دوسال قبل بود که توسعه پایدار بود؟الناز جون اگه فرق داره اونوقت واسه تشریحیش چی باید می نوشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟ پس خیلیا اشتباهی نوشتند. وای خدا رحم کنه
    من که از استادم پرسیدم گفت اصول محله پایدار : مثلا هویت و سرزندگی(برای مرکزیت و فضاهای عمومی
    بحث تنوع در همه چی مثلا سکونت ، حمل ونقل عمومی ، فرصت های شلوغی

آسایش اقلیمی و.....

پاسخ
    الناز خانم توسعه پایدار شهری داریم و توسعه پایدار محله ای . بله درسته اصول توسعه پایدار هویت و سرزندگی ، پویایی و سازگاری ، تنوع و دسترسی و تراکم و ظرفیت قابل تحمل هست . مقاله محله پایدار نارمک واسه پاسخگویی به این آزمون کافی بوده ...

پاسخ
     سپاس شده توسط E.Y.I

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,595 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,069 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,099 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,533 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
      20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,336 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
      پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,162 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
      دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
      فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست alireza 88 44,613 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۶ عصر
      مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,752 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر
      تاریخ مرحله دوم کی هست؟ faiaz 0 575 ۱۳۹۵-۲-۲۲، ۰۸:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: faiaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان