امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.امروز امتحان مرحله دوم بود.به نظر خودم خوب نوشتم چند باید بگیرم که نهایت شبانه یا رو
ایمیل یک عضو:
سلام.خوب هستید؟ببخشید دوباره مزاحم شدم.یادتون هست عرض کردم خدمتتون که رتبه من 207 شده و درصدهام رو گفتم.امروز امتحان مرحله دوم بود.به نظر خودم خوب نوشتم.از شما یه سوال داشتم چند باید بگیرم که نهایت شبانه یا روزانه قزوین یا استان تهران قبول بشم.ممنون میشم اگر جواب بدید.پارسال رتبه ام 408 شده بود و با نمره 55 هیج جا قبول نشدم.امسال به نظرتون چند باید بشم.دوستی دارم که میگه احتمال قبولیم زیاد نیست
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۵۰ صبح)AliReza نوشته است: ایمیل یک عضو:
سلام.خوب هستید؟ببخشید دوباره مزاحم شدم.یادتون هست عرض کردم خدمتتون که رتبه من 207 شده و درصدهام رو گفتم.امروز امتحان مرحله دوم بود.به نظر خودم خوب نوشتم.از شما یه سوال داشتم چند باید بگیرم که نهایت شبانه یا روزانه قزوین یا استان تهران قبول بشم.ممنون میشم اگر جواب بدید.پارسال رتبه ام 408 شده بود و با نمره 55 هیج جا قبول نشدم.امسال به نظرتون چند باید بشم.دوستی دارم که میگه احتمال قبولیم زیاد نیست

پیشاپیش براتون ارزوی موفقیت می کنم. به نظر خودتون چند درصد زدید؟ یه درصد حدودی تخمین بدید.......... .. هرچند هر سال شرایط فرق می کنه ولی فکر کنم تقریبی می تونه کمکتون کنه......... به نظر من که اگر مرحله 2 خوب بودید شانس قبولی تون بالاست. نگران نباشید
ویرایش توسط ادمین:
لطفا نام موسسات را در سایت ذکر نکنید با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقعیت اینجاست که نمیتوان قضاوت کرد که چه درصدی کسب خواهید کرد و یا بالاترین درصد که مصححان خواهند داد چه درصدیست که مطابق با آن درصد شما را بگویم اما طبق تجربه با درصد +70 رتبه 207 روزانه وشبانه شهرستان میاره.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۵۹ صبح)URBAN 98 نوشته است: واقعیت اینجاست که نمیتوان قضاوت کرد که چه درصدی کسب خواهید کرد و یا بالاترین درصد که مصححان خواهند داد چه درصدیست که مطابق با آن درصد شما را بگویم اما طبق تجربه با درصد +70 رتبه 207 روزانه وشبانه شهرستان میاره.
موفق باشید.

فکر کنم دوستمون برنامه ریزی شهری هستند سال قبل حدودای بالاتر از این رتبه هم با 60 به بالا تهرانم قبول شدن؟ شما منظورتون 70 درصد واسه طراحیا بود؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
بله واسه طراحیا
اما برنامه ریی شرایط بهتری داره
اگه برنامه ریزی هستید احتمال قبولیتون خیلی بیشتره.اصلا نگران نباشید

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan
با سلام.
خسته نباشید جناب مهندس.
امتحان مرحله2 برنامه ریزی شهری اسون بود.خداروشکر من وقت کم نیاوردم و همه رو جواب دادم.
اما واسه طرح نهایی اصلا از تراکم ها و شیب و جمعیت که توی سوال بود هیچ استفاده ای نکردم.اکثرا که میپرسیدم اوناهم چیز خاصی دراین باره ننوشته بودن.
بنظر شما طرح نهایی که ارایه دادم مردود میشه؟
رتبه من 227 شده.امیدی هست انشالا روزانه شیراز یا یزد قبول بشم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ایشون با رتبه 207 شبانه علامه طباطبایی قبول شدند.
    خبر تکمیلی:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
      مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 739 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 751 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 667 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,076 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,525 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان