ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
پیام یک عضو:
آزمون مرحله دوم برنامه ریزی شهری 93:
از نظر روحی بهم ریختم، موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
آخرین ارسال های من :

2
RE: موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
سوال آسونی بود منتها من به شخصه گند زدم رفت.حالا کلیم وقت کم آوردم.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza
3
RE: موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
کاملا مشخصه یکی از مهمترین مباحث واسه برنامهریزی آماده سازیه!!! به خصوص مبحث توسعه پایدار! ئدقیقا کسایی که کنکور دارن میدو.نن باید طرح 5 رو خوب کار کنند نمیدونم چرا عزیزان روی این مبحث خوب کار نکرده بودند؟؟

آخرین ارسال های من :
4
من خودم شخصا فک نمیکردم سوال تکراری بدن ... واقعا انتظار بیشتری داشتیم .
واقعا هدفشون از این کارا چیه . مرحله اول که سوالای آبکی دادن و درصد خیلیاااا که فقط در حد روزنامه وار و خلاصه خونده بودن درصد بالا آوردن .
مرحله دوم هم با این سوال تکراری ،
اگه یه سوال بهتر میدادن فقط کسانی که خوب خونده بودن می تونستن بیان بالا .
اما با همین سوال هم خیلی از داوطلبا همون دقایق اول رفع زحمت کردن :))

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Saeedm
5
(1393-3-31، 10:49 عصر)najme نوشته است:  من خودم شخصا فک نمیکردم سوال تکراری بدن ... واقعا انتظار بیشتری داشتیم .
واقعا هدفشون از این کارا چیه . مرحله اول که سوالای آبکی دادن و درصد خیلیاااا که فقط در حد روزنامه وار و خلاصه خونده بودن درصد بالا آوردن .
مرحله دوم هم با این سوال تکراری ،
اگه یه سوال بهتر میدادن فقط کسانی که خوب خونده بودن می تونستن بیان بالا .
اما با همین سوال هم خیلی از داوطلبا همون دقایق اول رفع زحمت کردن :))
موافقم باهات شدیدا...

آخرین ارسال های من :
6
سلام من شنیدم چون سوالای برنامه ریزی لو رفته بوده روز قبلش مجبور شدن سوالارو عوض کنن برای همین سوالا عجیب غریب شده!!!!

آخرین ارسال های من :
7
(1393-4-1، 10:19 عصر)targol.s نوشته است:  سلام من شنیدم چون سوالای برنامه ریزی لو رفته بوده روز قبلش مجبور شدن سوالارو عوض کنن برای همین سوالا عجیب غریب شده!!!!

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی سوالا چی میتونسته باشه؟؟؟؟؟؟؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 AliReza 314 1395-4-9، 09:10 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) AliReza 552 1395-4-6، 02:28 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  کمک فوری در مورد نوپیاده گرایی و دهکده های پیاده amir223 416 1393-9-8، 08:24 عصر
آخرین ارسال: amir223
  درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 1,007 1393-8-20، 10:43 صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست رایگان رخواست مطلب در مورد مبانی نظری محور تجارت جهانی imanataei 1,313 1393-7-5، 06:32 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
Star کمک فوری در مورد منابع درس آمار xperiax1 533 1393-4-24، 06:32 عصر
آخرین ارسال: xperiax1
  بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد godonly. 6,455 1393-4-5، 01:38 صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش برنامه ریزی سال 93 دانشگاه آزاد AliReza 15,191 1393-3-13، 06:22 عصر
آخرین ارسال: sara.k
  بررسی سوال اسکیس کنکور آزاد طراحی شهری 1393 godonly. 2,400 1393-3-12، 12:49 صبح
آخرین ارسال: matinHZ
  بررسی رتبه 1 و 2 سال گذشته با رتبه های احتمالی اعضای سایت امسال(93) AliReza 3,324 1392-12-6، 03:53 عصر
آخرین ارسال: moalyi
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل