امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
پیام یک عضو:
آزمون مرحله دوم برنامه ریزی شهری 93:
از نظر روحی بهم ریختم، موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سوال آسونی بود منتها من به شخصه گند زدم رفت.حالا کلیم وقت کم آوردم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
کاملا مشخصه یکی از مهمترین مباحث واسه برنامهریزی آماده سازیه!!! به خصوص مبحث توسعه پایدار! ئدقیقا کسایی که کنکور دارن میدو.نن باید طرح 5 رو خوب کار کنند نمیدونم چرا عزیزان روی این مبحث خوب کار نکرده بودند؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من خودم شخصا فک نمیکردم سوال تکراری بدن ... واقعا انتظار بیشتری داشتیم .
واقعا هدفشون از این کارا چیه . مرحله اول که سوالای آبکی دادن و درصد خیلیاااا که فقط در حد روزنامه وار و خلاصه خونده بودن درصد بالا آوردن .
مرحله دوم هم با این سوال تکراری ،
اگه یه سوال بهتر میدادن فقط کسانی که خوب خونده بودن می تونستن بیان بالا .
اما با همین سوال هم خیلی از داوطلبا همون دقایق اول رفع زحمت کردن :))

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۰:۴۹ عصر)najme نوشته است: من خودم شخصا فک نمیکردم سوال تکراری بدن ... واقعا انتظار بیشتری داشتیم .
واقعا هدفشون از این کارا چیه . مرحله اول که سوالای آبکی دادن و درصد خیلیاااا که فقط در حد روزنامه وار و خلاصه خونده بودن درصد بالا آوردن .
مرحله دوم هم با این سوال تکراری ،
اگه یه سوال بهتر میدادن فقط کسانی که خوب خونده بودن می تونستن بیان بالا .
اما با همین سوال هم خیلی از داوطلبا همون دقایق اول رفع زحمت کردن :))
موافقم باهات شدیدا...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام من شنیدم چون سوالای برنامه ریزی لو رفته بوده روز قبلش مجبور شدن سوالارو عوض کنن برای همین سوالا عجیب غریب شده!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۱۹ عصر)targol.s نوشته است: سلام من شنیدم چون سوالای برنامه ریزی لو رفته بوده روز قبلش مجبور شدن سوالارو عوض کنن برای همین سوالا عجیب غریب شده!!!!

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی سوالا چی میتونسته باشه؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 792 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,485 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,624 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,042 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! alireza 0 975 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۳:۵۵ عصر
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,363 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
  با رتبه 470 مرحله دوم رو چقدر باید بزنم تا بتونم شبانه و یا روزانه شهرستان قبول بشم؟ اصلا آیا امیدی هست؟ karimireza 1 994 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 917 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سوالات آزاد 93 و92 یعنی سال گذشته رو در سایت های مختلف و فروشگاه ایران شهرساز گشتم alireza 2 891 ۱۳۹۴-۲-۱۸، ۰۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان