امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من منگنه برگه هارو باز كردم و موقع ترسيم متوجه ترتيب صفحه هاي سفيد نبودم،وقتي منگنه ك
با سلام و عرض وقت بخیر،یکی از دوستام یه مشکلی براش پیش اومده بود که تو ادامه متن براتون می نویسم اگه لطف کنین و سریعا جواب بدین خیلی ممنون میشم.مشکلش این بود : "من منگنه برگه هارو باز كردم و موقع ترسيم متوجه ترتيب صفحه هاي سفيد نبودم،وقتي منگنه كردم صفحه هامو بين صفحه ١و٢يك برگ سفيد ب اشتباه مونده بود.ايا مصحح تمام برگه هارو چك ميكنه؟مشكلي پيش نمياد؟"
آخرین ارسال های من :

پاسخ
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟لطفا کمک کنید63

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تقریبا همه منگنه ها رو باز کرده بودن.چون خیلی سخت بود ترسیم بدون اینکه تصویرو ببینی...احتمال اینکه خیلی ها این مشکل براشون پیش اومده باشه زیاده.ولی زیاد نگران نباشید انشالا که همه رو نگاه میکنن.البته میتونستین اخر سر اون برگه سفید وسطی رو قیچی کنید.چون پیش نویسارم برای همچین اشتباهاتی گذاشته بودن
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
خیلی ممنونم از جوابتون،باعث شدید دوستم آروم تر بشه.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 607 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 702 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
  زمان اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ) سال 1395 alireza 0 828 ۱۳۹۵-۳-۲۳، ۰۵:۴۱ عصر
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,365 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,475 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 994 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,038 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
  من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ alireza 1 1,372 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان