امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکوری های 94 بیان اینجا!!!
سلام من تازه میخوام کتابایی که واسه کنکورطراحی شهری نیازه رو بگیرم اگه میشه راهنمایی کنیدازکدوم کتابا شروع کنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام، من میخام کنکور 94 آزمایشی شرکت کنم چون اون موقع من 5 ترم رو پاس کردم. خیلی هم به طراحی علاقه دارم، بگین از کجا شروع کنم؟!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      لیست منابع در سایت موجوده
      دانلود کنید 
      اگر خواستید می تونید با برنامه هفتگی ما همراه باشید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      منابع دکتری سال94؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        با سلام همه ی این برنامه ریزی ه مربوط به طراحیه ، پس برنامه ریزی شهری چی ؟ لطفا در این مورد راهنمایی کنید و بگید زمان شروع برنامتون از کی بوده ؟ من نمیدونم چه منابعی برای برنامه ریزی مهمتره و شیوه ی مطالعه ام باید چه طوری باشه ؟[img]/images/smilies/sheklak/2.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۱:۱۳ صبح)'shahimohamady' نوشته است: با سلام همه ی این برنامه ریزی ه مربوط به طراحیه ، پس برنامه ریزی شهری چی ؟ لطفا در این مورد راهنمایی کنید و بگید زمان شروع برنامتون از کی بوده ؟ من نمیدونم چه منابعی برای برنامه ریزی مهمتره و شیوه ی مطالعه ام باید چه طوری باشه ؟[img]/images/smilies/sheklak/2.gif[/img]

سلام
        در جلسه آینده برنامه ریزی که بزودی برگزار میشود مطرح کنید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
        با سلام همه ی این برنامه ریزی ه مربوط به طراحیه ، پس برنامه ریزی شهری چی ؟ لطفا در این مورد راهنمایی کنید و بگید زمان شروع برنامتون از کی بوده ؟ من نمیدونم چه منابعی برای برنامه ریزی مهمتره و شیوه ی مطالعه ام باید چه طوری باشه ؟[img]/images/smilies/sheklak/2.gif[/img]

پاسخ
        سلام دوستان
        این سکوت و نبودنتون 2 حالت داره یا داریدسفت وسخت میخونید وسرتون واقعا مشغول درس هستیدیا اینکه خدانکرده هنوز شروع نکردید و مشغول کارای دیگه هستیدبجز کنکور...............

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 0 521 ۱۳۹۵-۸-۱، ۰۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 844 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری نهم alireza 0 884 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هشتم alireza 0 626 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هفتم alireza 0 542 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۰ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری ششم alireza 0 588 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۰ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری پنجم alireza 0 498 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۲۹ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری چهارم alireza 0 606 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۲۹ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری سوم alireza 0 480 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۲۸ صبح
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری اول alireza 0 469 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۲۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان