ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
در برگه پیش نویس جواب دادم
سلام
من بعد از آزمون متوجه شدم که در برگه پیش نویس جواب دادم خیلی نگرانم :(
اون صفحه ها رو هم نگاه می کنن ؟؟؟ :(((((((
برای شما همچین مشکلی تا به حال پیش نیومده؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

2
RE: در برگه پیش نویس جواب دادم
کسی این مشکل واسش پیش نیومده

3
صفحه پیش نویس همونایی بودن که توشون نوشته بودن در این صفحه چیزی ننویسید ؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: godonly.
4
متاسفانه نباید تو اون صفحه هایی که نوشته چیزی ننویسید چیزی بنویسید... رو برگه اینو نوشته بود؟؟

آخرین ارسال های من :
5
برگه پیش نویس سه برگه آخر دفترچه بود.اگر برگه یی رو که اشتباه رسم کردید جدا کرده باشید مشکلی پیش نمیاد و بررسیش میکنن.یکی از دوستان من پارسال که اتفاقا درصد بالایی هم تو اسکیس زده بود یکی از برگه های اصلیش رو خراب کرده بود و بجاش توی برگه ی پیش نویس جواب داده بود و نهایتا برگه ی خراب شده رو جدا کرده بود.اگر اینجوری باشه مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
6
(1393-4-2، 09:00 عصر)'foroogh.r' نوشته است:  متاسفانه نباید تو اون صفحه هایی که نوشته چیزی ننویسید چیزی بنویسید... رو برگه اینو نوشته بود؟؟

نه من تو اون برگه ها جواب ندادم تو 3 تا برگه ی آخر که نوشته بود پیشنویس جواب دادم

7
(1393-4-2، 09:00 عصر)'shb**' نوشته است:  برگه پیش نویس سه برگه آخر دفترچه بود.اگر برگه یی رو که اشتباه رسم کردید جدا کرده باشید مشکلی پیش نمیاد و بررسیش میکنن.یکی از دوستان من پارسال که اتفاقا درصد بالایی هم تو اسکیس زده بود یکی از برگه های اصلیش رو خراب کرده بود و بجاش توی برگه ی پیش نویس جواب داده بود و نهایتا برگه ی خراب شده رو جدا کرده بود.اگر اینجوری باشه مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید

متاسفانه من برگه اصلی جدا نکردم 
اصلا رو برگه اصلی هم ننوشتم به پیشنویس مراجعه کنند :(

8
سلام
من چیزی که یادمه دفتر چه رو که باز میکردیم سمت راستش نوشته بود در این صفحه چیزی ننویسید و سمت چپشم باید جواب میدادیم،با پیش نویسم کاری نداشتم فقط میدونم صفحات سمت چپ رو جواب دادم!!!بعدم تو خود سوال نوشاه بود هر سوال در قالب یک شیت،پس مشخصه که سه تا صفحه a3 باید جواب داده باشیم و بعید می دونم بخوان به پاسخ دادن شما تو پیش نویس گیر بدن!!!!

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,235 1395-6-10، 02:55 صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي AliReza 615 1394-2-28، 11:43 عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم AliReza 590 1394-2-28، 11:20 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      جواب سوال 60 برنامه ریزی 94 اشتباه زده! AliReza 2,197 1393-11-30، 11:25 صبح
    آخرین ارسال: روژ
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93 AliReza 22,413 1393-11-28، 08:41 عصر
      سوال ۳۶آزمون سوال ۴۱کنکور ۸۸هست که جواب گزینه ۳هست ولی توپاسخنامه ۲زده AliReza 851 1393-11-27، 08:46 صبح
    آخرین ارسال: ویسوگ
      سوالات با تحلیل و جواب کنکور برنامه ریزی شهری 94-قسمت اول AliReza 2,793 1393-11-17، 12:18 صبح
      من 2سال قبل رو کنکور برنامه ریزی دادم ولی بخاطر ی سری مسایل نتونستم خوب بخونم امسال م AliReza 1,253 1393-6-30، 07:24 عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      هیچ راهی واسه اعتراض نیست؟؟به خدا من اسکیس خوب دادم..ازشم عکس دارم... mahfa90 2,077 1393-6-16، 03:36 عصر
    آخرین ارسال: mahfa90
      میدونید جواب ارشد چه زمانی اعلام میشه؟ AliReza 1,284 1393-5-10، 04:55 عصر
    آخرین ارسال: Brightness
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل