امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
(۱۳۹۳-۷-۵، ۱۲:۴۲ عصر)arsami نوشته است: سلام میشه بگین این برنامه ای که میزارین رایگان یا نه و از چه تاریخی شروع میشه

سلام دوست عزیز این برنامه کاملا رایگانه و خیلی وقته شروع شده
در واقع الان در هفته سیزدهم برنامه هستیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تا برنامه نهم رو سایته؟؟؟؟ شما فرمودین در هفته 13ام هستیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۱:۱۷ صبح)rizemize_ph نوشته است: تا برنامه نهم رو سایته؟؟؟؟ شما فرمودین در هفته 13ام هستیم

13 هفته در سایت هست پیدا نکردید اعلام تا لینک دهم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط rizemize_ph
اگر امکان پذیر هست لینک را بذارید ، سپاس فراوان

پاسخ
سلام ممنونم منم سال دوم شهرسازیم نمیخام وقتو از دست بدم منم ایشالا باهاتون پیش میرم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام به دوستان عزیز
    امیدوارم همتون موفق باشید
    خب کنکور سال 94 به سلامتی پایان یافت (البته امتحان اصلیش تو راهه) ایشالله که همه ی کنکوری های عزیز موفق باشن
    خواهشمندم که برای کنکور 95 هم برنامه ریزی کنین که چطوری و از کجا شرو کنیم
    من ترم 8 شهرسازی ام اگه خدا بخواد سال دیگه کنکور ارشد طراحی میدم ایشالله
    خیلی ممنونم از زحمات تون ایشالله که موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,026 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,615 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,468 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,222 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: nasim ashrafi
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 848 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
      ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 928 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح
      اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 alireza 0 1,035 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۶ صبح
      مجموعه شیت بندی اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری 96 alireza 0 1,404 ۱۳۹۵-۵-۲۲، ۱۲:۵۷ صبح
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 95 - آزمون 8 مرداد 95 alireza 6 3,276 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۱:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: 6zahra9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان