امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه پذیرش دانشجو پردیس البرز دانشگاه تهران
Wink 
اطلاعيه پذيرش دانشجو در مقاطع تحصيلات تكميلي پرديس البرز دانشگاه تهران براي سال تحصيلي ۱۳۹۴-۱۳۹۳

به اطلاع كليه داوطلبان محترم مي رساند پرديس البرز دانشگاه تهران براساس مصوبات وزارت علوم تحقيقات و فناوري در مقطع دكتري وكارشناسي ارشد در رشته هاي مصوب براي سال تحصيلي ۱۳۹۴-۱۳۹۳دانشجو مي پذيرد. با توجه به اينكه آزمون اختصاصي سراسري پرديس ها در سال جاري از سوي سازمان سنجش برگزار خواهد شد علاقه مندان مي توانند جهت اطلاع از نحوه برگزاري آزمون براساس اطلاعيه هاي سازمان سنجش و آموزش كل كشور اقدام نمايند.

اداره آموزش پرديس البرز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط maryam taban
سلام مهندس
یعنی من که الان پردیس البرز رو انتخاب کردم توی انتخاب دانشگاه ها که نتایجش توی اریبهشت اومد باز باید یک باره دیگه برم آزمون بدم برای پردیس کرج؟
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۳، ۰۳:۴۵ عصر)sajjad21 نوشته است: سلام مهندس
یعنی من که الان پردیس البرز رو انتخاب کردم توی انتخاب دانشگاه ها که نتایجش توی اریبهشت اومد باز باید یک باره دیگه برم آزمون بدم برای پردیس کرج؟
ممنون
سلام مهندس
خیر نیازی نیست
طبق هر سال پردیس هر دانشگاهی یه سری افراد از طریق آزمون سراسری اصلی می گیره و یه سری از از طریق آزمون داخلی دانشگاه
که حالا این آزمون داخلی تجمیع شده و خود سازمان سنجش برگزار می کنه

پاسخ
 سپاس شده توسط maryam taban

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقایسه متروی تهران و لندن با معیار جا‌به‌جایی alireza 0 1,484 ۱۳۹۴-۸-۱۹، ۰۸:۳۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تهديد به استعفاي دسته جمعي شهرداران ۷ منطقه تهران روي دست قاليباف behrad mazhari 0 1,329 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  شوراي شهر تعطيل شد و ريشه كني درختان تهران behrad mazhari 0 1,111 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  تمام مصوبات طرح تفصيلي منطقه 22 تهران لغو شد/ پايان صدور مجوز يك طبقه اضافه در پايتخت behrad mazhari 3 1,799 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: barana
  [خبر شهرسازی] مصاحبه با جناب مهندس وحدت کنفرانس اکو تهران alireza 0 1,784 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۰:۴۸ صبح
  [خبر شهرسازی] مصاحبه با جناب دکتر مصطفی بهزاد فر کنفرانس اکو تهران با موضوعیت طراحی شهری پاسخده اکو alireza 0 1,906 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۴:۱۹ عصر
  بلندمرتبه سازي در تهران منوط به رعايت ضوابط مصوب شورايعالي شهرسازي شد raoof 0 1,523 ۱۳۹۳-۸-۸، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: raoof
  مصوبات دولت قبل از طرح تفصیلی تهران حذف شود raoof 0 1,067 ۱۳۹۳-۸-۸، ۱۰:۳۰ عصر
  شوراي‌عالي شهرسازي مقررات جديد ساخت‌وساز را به شهرداري‌تهران ابلاغ كرد raoof 0 1,356 ۱۳۹۳-۸-۸، ۱۰:۲۴ عصر
  مهم <نتایج آزمون ارشد ناپیوسته مجازی و پردیس های خودگردان امشب ساعت 22 godonly. 1 1,362 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان