امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه پیشنهادی برای کنکور 94
بار عزض جسارت من یه پیشنهاد داشتم برا 504 زبان.دوستانی که از گوشی اندروید استفاده میکنن میتونن از کافه بازار ویجت زبان رو دانلود کنن و در هر تایم از شبانه روز که بیکار شدن حتی باری 10 دیقه مرور کنن.برنامه کامل و خوبیه وو من خودم دارم ازش استفاده میکنم.هم ترجمه هست و هم رون د یادگیری و کلی تنطیمات دیگه که حتی آلارم داره که هر روز سر یه ساعتی بهت خبر میده که بیا زبانتو یاد بگیر...به درسی و فلش کارت رو صفحه اول گوشیه.نمیشه دانلودش رو بذارم .وگرنه مال خودم رو قرار میدادم روسایت.دوستان از لینک زیر میتونن این اپلیکیشن رو داشته باشن....منمون[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]
http://cafebazaar.ir/app/ir.pmpdevs.widget504/
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alecferaa
دوست عزیز از اینکه به فکر دوستانتون هستین واقعا متشکریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گل کنکوری و مخصوصا مشاور خوب ودلسوز خانم ریحانه
ی سوالی داشتم ازتون..من از مهر وارد ترم 7 میشم و خیلی مصمم هستم که امسال ارشد طراحی شهری قبول شم از طرفی تابستون به دلایلی نتونستم برای کنکور درس بخونم حالا سوالم اینکه الان دیر نیس برای شروع؟؟؟؟؟و اینکه طبق چه  برنامه ای پیش برم؟؟؟میشه اگه براتون ممکنه ی برنامه ای برای افرادی مث من که قراره از مهر شروع کنن بزارین؟؟؟؟[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]با سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام و خسته نباشید
    من یه سوالی داشتم در مورد مرحله دوم برنامه ریزی اینکه کلاساش کی شروع میشه و چه مدت طول میکشه
    برای کسایی که از شهرستان میان میشه کلاس فشرده گذاشت؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۲۸، ۰۱:۰۳ عصر)'فروغ شمس' نوشته است: با سلام و خسته نباشید
      من یه سوالی داشتم در مورد مرحله دوم برنامه ریزی اینکه کلاساش کی شروع میشه و چه مدت طول میکشه
      برای کسایی که از شهرستان میان میشه کلاس فشرده گذاشت؟
      ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام دوست عزیزم این تاپیک برای دوستانی هست که می خوان امتحان طراحی شهری بدن
      درباره برنامه ریزی و کلاسا من در جریان نیستم چون مشاور مرحله اول هستن
      فکر کنم این سوال رو باید تو قسمت برنامه ریزی بپرسید 
      امیدوارم دوستان خوبی که اونجا هستن کمکتون کنن
      http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...5#pid75495

پاسخ
       سپاس شده توسط فروغ شمس ، Brightness
      (۱۳۹۳-۶-۲۸، ۱۲:۵۵ عصر)'mahsa khanom' نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دوستای گل کنکوری و مخصوصا مشاور خوب ودلسوز خانم ریحانه
      ی سوالی داشتم ازتون..من از مهر وارد ترم 7 میشم و خیلی مصمم هستم که امسال ارشد طراحی شهری قبول شم از طرفی تابستون به دلایلی نتونستم برای کنکور درس بخونم حالا سوالم اینکه الان دیر نیس برای شروع؟؟؟؟؟و اینکه طبق چه  برنامه ای پیش برم؟؟؟میشه اگه براتون ممکنه ی برنامه ای برای افرادی مث من که قراره از مهر شروع کنن بزارین؟؟؟؟[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]با سپاس فراوان

سلام دوست عزیزم
      نه اصلا دیر نیست
      مخصوصا اگه سرعت خوندنتون خوب باشه
      اگرم نبود کافیه یه کم تلاشتون رو بیشتر کنید
      در ضمن پیشنهاد میکنم واحدهای کمتری رو برای ترم 7 بردارید
      و ترم 8 واحدارو بگیرید تا وقت بیشتری برای درس خوندن داشته باشید.
      برنامه ای که ما براتون در نظر گرفتیم فقط 20 هفته طول میکشه 
      می تونید همین برنامه رو به صورت دو هفته یکی بخونید تا هم برنامه ای برای خوندن داشته باشید هم وقت کم نیارید چون ما تقریبا وسط برنامه هستیم
      و اینجوری چیزی رو از دست نمیدید
      در ضمن به مرور و تست زنی هم می رسید
      مخصوصا هفته های اول ترم که کار خاصی ندارید
      چون هفته های آخر برنامه سبک تره
      خدا قوت

پاسخ
       سپاس شده توسط sahar19 ، Brightness ، mahsa khanom
      برنامه ریزی شهری ها ی عزیز کجایید ؟
      (من از خودم ناامید شدم ، قرار نبود امسال بد شروع کنم )
      مهندس برایتنس کجایی ؟
      آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۷-۱، ۰۱:۳۰ عصر)khansa نوشته است: برنامه ریزی شهری ها ی عزیز کجایید ؟
      (من از خودم ناامید شدم ، قرار نبود امسال بد شروع کنم )
      مهندس برایتنس کجایی ؟

سلام مهندس. من بارها توی تاپیک ها خواستم دوستانی که در حال مطالعه هستند،اعلام حضور کنند. وقتی نمیدونیم چند نفر و کیا دارن از برنامه پیروی می کنند و چه مشکلات و نیاز به چه مشاوره ای دارن،دوستان مشاور هم از فعالیت دست می کشند.
      آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
      پاسخ
       سپاس شده توسط khansa
      مهندس ریحانه عزیز سلام....گفته بودید که کتاب ربان تخصصی پردازش رو خوندید برای کنکور....به نظرتون چه طور بود؟؟؟؟؟من دارمش اگه میشه بگید که چقد بخونمش؟؟؟؟

پاسخ
      (۱۳۹۳-۷-۲، ۰۷:۵۹ عصر)shabiii نوشته است: مهندس ریحانه عزیز سلام....گفته بودید که کتاب ربان تخصصی پردازش رو خوندید برای کنکور....به نظرتون چه طور بود؟؟؟؟؟من دارمش اگه میشه بگید که چقد بخونمش؟؟؟؟

سلام
      فعلا ریدینگ ها رو بخونید و سعی کنید به سوالاتش بدون رجوع به آخر کتاب جواب بدید

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,186 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,930 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,899 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,398 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان