امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه پیشنهادی برای کنکور 94
از 14 تیر به امید خدا یه برنامه 20 هفته ای رو شروع میکنیم که تا پایان آبان ادامه داره.
تا دوستان بتونن از اول آذر به تست زدن و مرور مطالب برسن و احیانا اگر مطلبی رو جا انداختن بخونن.
این برنامه مباحث عمومی ، مبانی نظری معماری ، تاریخ ایران ، تاریخ جهان و تحلیل فضای شهری رو پوشش میده و زحمت سیر اندیشه ها و زبان رو باید خود دوستان در طول برنامه بکشن و طبق برنامه ریزی خودشون به مرور بخونن. البته در طول برنامه خلاصه ای از نکات مهم سیر اندیشه ها در اختیار دوستان قرار میگیره ولی از مطالعه منابع اصلی غفلت نکنید.
در این 20 هفته هر شنبه مباحث اون هفته و منابع مفید برای مطالعه ارائه میشه و اگر منابع الکترونیکی در رابطه با مباحث هفته وجود داشته باشه پیوست میشه.
و هر پنجشنبه خلاصه ای برای مرور دوستان و تاکید بر نکات مهم در سایت قرار داده میشه.
امیدوارم از این فرصت نهایت استفاده رو ببرید و اگر چیزی به نظرتون میرسه حتما گوشزد کنید .
در طول برنامه بعضی هفته ها مطالب سبک تر هستند ، از این فرصت برای جبران مطالبی که نرسیدین بخونید استفاده کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam taban ، khansa ، a.rahmani? ، Brightness ، foroogh.r ، mahsa.aezzi ، sahar93 ، sinoa
درود دوست من 67
سپاس ، منم منتظرم و چند تا تجربه از حادثه ی تلخ کنکور سال پیش دارم برای دوستان که دلیل شکست خودمو توی مواردی میبینم که دوست دارم بهتون بگم ...
اول از همه من به حرف مهندسا گوش ندادم و استرسمو مهار نکردم .... و دلیل اصلی شکستم استرس سر آزمون بود چون بعد آزمون میدونستم که پاسخ سوالات آسونو اشتباه زدم با اینکه مسلط بودم که جواب درست چیه...
بیایید کنار هم از خوندن لذت ببریم همین واقعا اگه ممکنه ، یه برنامه ای برای مهار استرس هم چیده بشه عالی میشه و قوت قلب بگیریم که البته همش برمیگرده به بزرگی هدف :)
پیشنهادم اینه که این قسمت اصلی سایت که در اون از رشته های معماری و گرایشهای دیگه و عمومی هم استفاده میشه و به دلیل جامع بودن و حجم بالای مخاطبان و مسئله ی مهم کنکور برنامه های کنکور توی سایت اسکیس دنبال بشه و اونجا مثل سال پیش با هم ارتباط و جو درسی برقرارتر بشه حداقلش اونجا من آرامش دارم و خوب این فقط یک پیشنهاده ،
من خودم گرایشم برنامه ریزی هست چیزی که توی برنامه ریزی شهری با توجه به اینکه رشتم اصلاً شهرسازی نبود و بهش رسیدم اینه که باید برای خوندن در این گرایش ، دروس و مطالب و دسته بندی کرد و هر مبحث رو از کتابای مختلف بتونیم تشخیص بدیم و اونا رو کنار هم دسته بندی کنیم و خلاصه نوشتن از یک کتاب جدا به تنهایی بدون دسته بندی مطالب گمان نکنم مفید باشه.... و برای زبان حتماً از همین الان باید شروع کنیم من خودم زبان رو خالی گذاشتم و واقعاً اشتباه کردم و از هیچی نترسیم... کتابهای اصلی رو خوندنشون رو به محض آغاز برنامه شروع کنیم و دوره کنیم و سعی کنیم جمع بندی هم داشته باشیم که بدونیم چیکار کردیم... از گستردگی مطالب هم ترس نداشته باشید نگید منابع زیاده خیلی از کتابا موضوعاتشون یکسانه و واقعاً شیرین....
این تجربه ی من هست ، که خوب بر پایه ی کارایی که باید انجام میدادم و ندادم پایه گذاری شده و به تشخیص یک شکست خوردست اگه دوستانی که موفق شدند فکر میکنند اشتباه میگم حتماً برای دوستان هم پیاله ای Ws3 تصحیح کنند....
در خدمتتون هستم ، اگه تاپیک طراحی شهریه که پوزش میخوام اینجا رو پیدا کردم نوشتم دیگه...Ws17
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط a.rahmani? ، ریحانه ، Brightness ، نجران ، فروغ شمس
دوست عزیز اول از همه تشکر میکنم برای اینکه اهمیت دادید و تجربیاتتون رو در اختیار ما گذاشتید
تمام مطالبی که فرمودید کاملا درسته
در برنامه ای که ما به دوستان پیشنهاد میکنیم مباحث دسته بندی شدن و سعی شده هیچ چیز از قلم نیفته به اضافه اینکه تلاش ما بر اینه که تمام منابع مربوط به یک مبحث به دوستان معرفی بشه و به ترتیب اولویت خونده بشه
و از تکیه به خلاصه نکاتی که در بازار هست و به عنوان نکات کلیدی بچه ها رو از خوندن اصل منابع منصرف میکنه دوری کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، Brightness ، khansa ، فروغ شمس
سلام ممنون از این که به فکرمون هستین...برنامه رو همین جا دنبال کنیم؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۴-۴، ۰۷:۰۶ عصر)golba نوشته است: سلام ممنون از این که به فکرمون هستین...برنامه رو همین جا دنبال کنیم؟؟
    نمی دونم به نظر خودتون هر هفته همین تاپیک به روز بشه بهتره یا هر هفته تاپیک مخصوص خودشو داشته باشه
    میترسم قرار دادن همه برنامه ها پشت سر هم باعث بشه دوستان سر در گم بشن !

پاسخ
    سلام. سپاس از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردین.
    بنظر من اگه یه تاپیک جدا گونه داشته باشه خیلی بهتره.
    لطفا اگه میشه استارت تاپیک رو با 6 روز تاخیر یعنی از بیستم بزنید چونکه من 15 تحویل پروژه دارم و تا بخوام برم شهر محل سکونتم و استراحت کنم چند روز زمان نیاز دارم این پرخواستم از خود خواهیم نیس چونکه میخوام از اولین لحظات شروع تاپیک در کنار دوستان باشم و قدم به قدم با اونا پیش بیام. پیشاپیش از لطفتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۴-۵، ۰۲:۳۴ صبح)Mojtaba Gohargani نوشته است: سلام. سپاس از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردین.
    بنظر من اگه یه تاپیک جدا گونه داشته باشه خیلی بهتره.
    لطفا اگه میشه استارت تاپیک رو با 6 روز تاخیر یعنی از بیستم بزنید چونکه من 15 تحویل پروژه دارم و تا بخوام برم شهر محل سکونتم و استراحت کنم چند روز زمان نیاز دارم این پرخواستم از خود خواهیم نیس چونکه میخوام از اولین لحظات شروع تاپیک در کنار دوستان باشم و قدم به قدم با اونا پیش بیام. پیشاپیش از لطفتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم
    دوست عزیز پاسخ شما در تاپیک منابع داده شد.
    نگران نباشید

پاسخ
    سلام
    ممنوووووون از توجه و لطف شما . مطمئنا همه از این برنامه ریزی استقبال میکنن و همه ی سعی و تلاشمونو میکنیم تا به بهترین نتیجه برسی و گوشه ای از زحمات شما مدیران و مشاوران محترم رو جبران کنیم. جسارتا اگه برای هر برنامه هفتگی تاپیک جدا باشه احتمال سردرگمی کمتره و میتونیم با مشترک شدن توی اون موضوع یا ارسال دقیقتر در جریان اعلام برنامه ها از طرف شما قرار بگیریم.
    سپاس فراوااااااااااان
    به امید موفقیت همه 67

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۴-۶، ۰۱:۳۵ عصر)atefeh.d نوشته است: سلام
    ممنوووووون از توجه و لطف شما . مطمئنا همه از این برنامه ریزی استقبال میکنن و همه ی سعی و تلاشمونو میکنیم تا به بهترین نتیجه برسی و گوشه ای از زحمات شما مدیران و مشاوران محترم رو جبران کنیم. جسارتا اگه برای هر برنامه هفتگی تاپیک جدا باشه احتمال سردرگمی کمتره و میتونیم با مشترک شدن توی اون موضوع یا ارسال دقیقتر در جریان اعلام برنامه ها از طرف شما قرار بگیریم.
    سپاس فراوااااااااااان
    به امید موفقیت همه 67
    منم با نظر شما موافقم
    اینکه هر هفته تاپیک مخصوص به خودشو داشته باشه بهتره.
    به امید موفقیت همه دوستان 113

پاسخ
    ممنون مهندس
    اگر با برنامه آزمون های ایران شهرساز هم هماهنگی بشه خیلی خوب میشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,898 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,395 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان