ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مسااااااااااااااابقه
سلام دوستان
در این تاپیک نوید شروع مسابقات ایران شهرساز را به شما میدهم.
روال مسابقات متفاوت خواهد بود (شهرسازی و غیر شهرسازی.علمی و غیر علمی)
منتظر پیشنهادات شما هستم.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Sahab ، Brightness ، haydariyan ، dashjavad
2
RE: مسااااااااااااااابقه
سلام. خیلی عالی مهندس. در مورد موضوعات و روند مسابقات اگه توضیحی بدید، ممنون میشیم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
3
سلام و تشکر
هدایایی هم که اعلام شود سایت اهدا خواهد کرد.
آخرین ارسال های من :

4
کاره خوبیه.یه بار هم این کارو انجام دادید نتیجه خوبی داشت.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness
5
مهندس اربان 98 سوال مهندس برایتنس را لطفا جواب دهید.

6
در مورد موضوعات و روند منتظر پیشنهادات دوستان هستیم. چون قرار است روند متفاوتی برای هر مسابقه لحاظ شود
اما مسابقه اول که زمان آن بزودی اعلام میشود روالش به این صورت است:
30 سوال در ابتدا پرسیده میشود که 5 تا 5 تا آپلود میشود.به اولین کسی که پاسخ دهد امتیاز تعلق میگیرد و کسی که 10 امتیاز کسب کند برنده جایزه نفیس و اگر 10 امتیاز کسب نشود به نفرات اول تا سوم جایزه تعلق خواهد گرفت
جدا از بحث جایزه بیشتر هدف ما سرگرمی و نوعی تفریح و مباحثه علمی و اطلاعات عمومی است.

سپاس شده توسط: alireza ، Brightness ، maryam taban
7
یه مدل از مسابقات، میتونه مسابقات پیامکی باشه،اینکه سوالاتی اول هفته مشخص بشه،توی سایت ها و وبلاگها و لاین و ... اطلاع رسانی بشه،براش مدت زمان اعلام کنیم و از بین کسانی که برنده شدند،قرعه کشی کنیم.
مسابقه ی عکاسی هم خوب هست. یه مسئله ای بیان بشه و دوستان در موردش عکس بفرستند. قبلا هم در سایت صورت گرفت ولی ادامه پیدا نکرد.
و اما مسابقات آنلاینی که هم اجرا شد،خیلی خوب بود. هفته ای یکبار از این دست مسابقات برگزار بشه خیلی خوب هست.و اما موضوعات مسابقات،هر چی باشه،خوب هست. چه علمی و چه اطلاعات عمومی .

سپاس شده توسط: URBAN 98 ، 9123533029
8
یکی از دوستان پیشنهاد مسابقه اسکیس را داده است.

9
دوستان مسابقه اول ایران شهرساز در سال 93 همین سه شنبه شب ساعت 10 برگزارخواهد شد
جزئیات را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.....

سپاس شده توسط: Brightness ، haydariyan
10
.......up

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
  جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل دیروز limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
  100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
  درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل