امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه بوم شناسی دکتر لقایی
تقدیم به همه شهرسازان فرهیخته67

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   جزوه بوم شناسی شهری- دکتر لقایی.pdf (اندازه: 10.23 MB / تعداد دفعات دریافت: 87)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
 سپاس شده توسط saminta ، haydariyan ، Brightness ، atelieahjam ، yasmin44
(۱۳۹۳-۴-۷، ۱۱:۵۱ صبح)maryam taban نوشته است: تقدیم به همه شهرسازان فرهیخته67
سلام41

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چندبار امتحان کردم ولی دانلود نمیشه!!!!
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۸، ۰۱:۵۲ عصر)haydariyan نوشته است: چندبار امتحان کردم ولی دانلود نمیشه!!!!
والا نمیدونم!! بهش دسترسی ندارم،Sigh اگر کس دیگه ای هم نتونسته بگه که دوباره بذارم

پاسخ
دانلود میشه مهندس حیدریان. مشکلی نداره
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam taban ، atelieahjam
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۳:۴۷ عصر)Brightness نوشته است: دانلود میشه مهندس حیدریان. مشکلی نداره

بله حق با شماست مثل اینکه مشکل از طرف سیستم من بوده که ارور می داد.الان تونستم دانلودش کنم.ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
ممنونم :)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلاصه نکات از شار تا شهر (دکتر سید محسن حبیبی) FaTyJo0oN 10 23,426 ۱۳۹۴-۱۱-۵، ۰۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 2 6,702 ۱۳۹۴-۷-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 24 23,860 ۱۳۹۴-۱-۲۴، ۰۴:۵۵ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت هوا و اقليم شناسی atelieahjam 0 1,671 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  سنت گرایی،بوم گرایی،شهر بدون طراح شهری،طراحی شهری مردمی،زمینه محمد یگانه 0 2,218 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,381 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  خلاصه جزوه دست نویس درک و بیان دانشگاه تهران maryam taban 1 2,015 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۵۱ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  جزوه درس کاربرد مدل کمی در شهرسازی دکتر زبردست MHAKBARI 1 5,021 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۱:۳۹ صبح
  دانلود خلاصه کتاب مبانی و تکنیک های یرنامه ریزی از دکتر زیاری milad_novin 0 3,199 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: milad_novin
  جزوه تاریخ شهر و شهرسازی / خانه شهرسازان ايران MHAKBARI 4 8,141 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۱:۳۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان