امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
دوستان عزیز کارگروه فعالیت خودش رو بعد از ماه مبارک رمضان به صورت منظم و هفتگی شروع می کنه به امید اینکه افراد بیشتری به گروه اضافه بشن.

اما دوستانی که از حالا قصد شروع کردن رو دارن فعلا طبق این برنامه پیش برن:

واسه زبان روزی یک درس از 504 رو بخونید، مدل خوندنتون هم به شکلی باشه که بتونید دایره واژگانتون رو افزایش بدین و بتونید کاربرد اونارو تو جمله تشخیص بدین.

کتاب شار تا شهر و تاریخ شکل شهر جهان رو هم شروع کنید، یه روز تاریخ ایران بخونید یه روز تاریخ جهان، خیلی هم خودتون رو درگیر اعداد و ارقام و سال ها و اسم های نامتعارف نکنید، مخصوصا در تاریخ جهان! سعی کنید اون قسمت هایی که مربوط به شهرسازی میشه رو کامل درک کنید، به شکل های کتاب موریس فوق العاده دقت کنید، توصیفاتی که از شهرها میشه رو واسه خودتون رسم کنید تا بهتر متوجه بشین.

کتاب شار تا شهر از دو قسمت تقسیم شده، فصل اول و دوم که کاملا مربوط به تاریخ میشه اما فصل سوم یه جورایی روزشمارهای خیلی مهمی داره که حتما حتما حتما تو مباحث از اون سوال میاد.

کتاب طرح و برنامه های بهزادفر رو دقیق و مو به مو مطالعه کنید، البته فصل آخر به مراتب اهمیت کمتری نسبت به بقیه فصول داره.

واسه امار هم کتاب طورانی و یا رنجبران رفرنس های معتبری هستن، من خودم گشتاور + انالیز و احتمال رو نخوندم چون سوالات کم و سخت و وقت گیری داره، گشتاور که خیلی وقته سوال نیومده و بعید میدونم با این سبکی که دو سال اخیر از آمار دیدیم دیگه سوال بیاد. اما ریسک نکنید و بقیه کتاب رو طبق همون فصل بندی خود کتاب برین جلو.

من نمیگم روزی چند ساعت مطالعه کنید چون با این کار کاملا مخالفم، اما مطالعه هفتگیتون از 30 ساعت دیگه کمتر نشه، مرور رو فراموش نکنید و حتما یه تایم خاصی رو هر روز به مرور اختصاص بدین، اولِ مطالعتون باشه خیلی بهتره.

سعی کنید روزی یک ساعت مطالعه زبان رو حتما داشته باشید، فلش کارت درست کنید واسه خودتون و از تایم پرتتون نهایت استفاده رو ببرین.

اگه سوالی هست من در خدمتم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، E.Y.I ، pooye_zec ، ati.d ، alireza ، khansa ، javad jamshidi ، maryam.s

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 - توسط 327 - ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۰۹:۳۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,204 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,477 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,341 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,490 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,390 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: maral.msd
  مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,957 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
آخرین ارسال: n.houresfand
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,422 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,199 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,134 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,867 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان