امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من ارشد برنامه ربری ازاد دادم امسال ولی نمیدونم قبول میشم یا نه یا اگه قبول شدم
من ارشد برنامه ربری ازاد دادم امسال ولی نمیدونم قبول میشم یا نه یا اگه قبول شدم ارزش رفتن داره یا نه .کاش یکی راهنماییم میکرد.بین رشته خودم-تقشه برداری- مدیریت پروژه و شهررسازی موندم.و فکر میکنم اگه بخوام شروع کنم باید از حالا تصمیم بگیرم.کسی هست بتونه راهنمایی و همفکری کنه باهام؟63

آخرین ارسال های من :
پاسخ
این ارسال جداسازی شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ریحانه ، sara.k
(۱۳۹۳-۴-۸، ۰۶:۱۸ عصر)sara.k نوشته است: من ارشد برنامه ربری ازاد دادم امسال ولی نمیدونم قبول میشم یا نه یا اگه قبول شدم ارزش رفتن داره یا نه .کاش یکی راهنماییم میکرد.بین رشته خودم-تقشه برداری- مدیریت پروژه و شهررسازی موندم.و فکر میکنم اگه بخوام شروع کنم باید از حالا تصمیم بگیرم.کسی هست بتونه راهنمایی و همفکری کنه باهام؟63

به نظر بنده، درس ارزش هزینه کردن اونهم تو دانشگاه آزاد نداره....اما اگر خیلی مشتاق گرفتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر هستید....و مشکل مالی ندارید و نیز کار دیگری جز درس خواندن ندارید، مانعی وجود ندارد که ادامه تحصیل دهید

به نظر مدیریت پروژه از میان سه رشته ی گفته شده، ارجحیت بیشتری داشته باشد، اما این دلیل نمی شود که رشته های دیگر مناسب نیستند، بسته به علاقه ی شما و توانایی شخصی شما، میتواند هر یک از رشته های بالا مفید واقع شود....

این رشته نیست که منبع درآمد و یا شغل ایجاد میکند، بلکه ...پارتی هست که....:)
شوخی میکنم شما باید در هر رشته ایی نهایت تلاشتان را بکنید تا انشالله...

موفق و پیروز باشید
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، sara.k
(۱۳۹۳-۴-۸، ۰۶:۱۸ عصر)sara.k نوشته است: من ارشد برنامه ربری ازاد دادم امسال ولی نمیدونم قبول میشم یا نه یا اگه قبول شدم ارزش رفتن داره یا نه .کاش یکی راهنماییم میکرد.بین رشته خودم-تقشه برداری- مدیریت پروژه و شهررسازی موندم.و فکر میکنم اگه بخوام شروع کنم باید از حالا تصمیم بگیرم.کسی هست بتونه راهنمایی و همفکری کنه باهام؟63
درود دوست عزیز ، دوستان صاحب نظرراهنمایی هایی فرموده بودند که تاحد زیادی حق با ایشان هست
بااینکه در حدی نیستم که بخوام صحبتی داشته باشم اما یه سری تجربه دارم ؛ نظر من اینه که شرایط هرکسی فرق میکنه و حتی یه آدم در مدت زمان با توجه به شرایطی که پیش روش قرار میگیره ممکنه انتخاباش هم متفاوت باشه ؛ اما همیشه سعی کنید انتخاب ها رو خودتون انجام بدید درسته مشورت خوبه اما اتکا به تصمیم درست نیست چیزیه که من جدیداً بهش ایمان پیدا کردم چون فقط شمایید که علایق و شرایطتتون رو میدونید در این مورد هم انتخاب باتوجه به شرایط متفاوته مثلاً اگه شما یه شغل دارید که ازش رضایت دارید خوب ادامه تحصیل توی دانشگاه آزاد انتخاب خوبی میتونی باشه چون هم مقطع بالاتر رفتید و هم اینکه کارتون رو حفظ کردید ( هرچند یکی مثل من پارسال آزاد قبول شدم اما نرفتم چون دوست داشتم سراسری قبول شم و شاید امسال هم نرم ولی چیزی مشخص نیست ) ؛ به قول دوستمون اگه شرایط درس خوندن رو دارید و زمانش رو دارید خوب سراسری انتخاب بهتری میتونه باشه که همه چیز بستگی به خودتون داره ؛ و سعی کنید درکنار درنظرگرفتن شرایط جایی برای علاقه هم بذارید؛امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشید.63
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط amindatcom ، Brightness ، saharava ، sara.k

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,944 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,339 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,266 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 651 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,615 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 848 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 829 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح
  ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 928 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان