امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94
سلام دوستان عزیز. به جهت کسب آمادگی برای کنکور برنامه ریزی سال 94،طبق روند هرساله مون توی سایت، برای کارگروه عضو گیری میکنیم.

دوستانی که قصد شرکت توی کنکور برنامه ریزی شهری رو دارن و قصد همراهی با سایت رو دارن، اسامی شون رو توی تاپیک اعلام کنند.(هرچه زودتر بهتر)

و از بین دوستان کارگرو
ه های سال های گذشته و سایر دوستان و اعضای سایت ،اگر کسی میتونه در مدیریت و راهنمایی،همراه کارگروه باشه،ممنون میشم اگر اینجا اعلام حضور کنید. پیشاپیش تشکر از دوستان
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، maryam.s ، javad jamshidi
درود ، سپاسگزار مهندس از اطلاع رسانی به موقع شما .
ظاهرا طبق قرائن و شواهد بنده در این کاروان خواهم بود.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام مهندس.آماده کنکور برنامه ریزی شهری 94 هستیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
منم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
تا اینجا سه نفر اعلام حضور کردن.دیگه عضو کنکوری نداریم؟

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
برخی دوستان هم توی تاپیک مشاوره اعلام آمادگی کردن. که بااجازه توی این تاپیک اسماشون رو میگم:

zohar89 - elnaz.h - pooye_zec - mona2014

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، pooye_zec
سلام brightness من هم هستم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
آخه کی برنامه رو میذارین.طراحی ها شروع کردناااااا

پاسخ
بله مریم جان،علاوه بر شما سه نفر که در این تاپیک اعلام امادگی کردین، چهار نفر دیگه از دوستان هم در تاپیک مشاوره اسامی شون رو گفتن که من اینجا هم نوشتم. الان تعداد به 7 نفر رسید . ان شاالله به زودی کارگروه فعالیتش رو شروع میکنه. اصلاً جای نگرانی نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
منم هستم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 956 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,128 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه 1993
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,821 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,722 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,825 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,693 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
      دفترچه سوالات کنکور 91 مدیریت پروژه و ساخت s1s2s3 1 2,107 ۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۴:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,039 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان