ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه کارگاه رسم فنی
[payment=3000]
.pdf   rasm-fanni.pdf (اندازه: 2.86 MB / تعداد دفعات دریافت: 60) [/payment]

جزوه مقدمات رسم فنی و نقشه کشی شامل : آشنایی با مقدمات و ابزار، رسم تصاویر اشیا، رسم نمای روبرو، راست و تصویر از بالا و رسم نمای مجهول
جزوه برگرفته از ترسیم فنی هنرستان ها و براساس سرفصل مقدمات ترسیم در درس هندسه مناظر رشته شهرسازی است

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness ، atelieahjam ، iUrbanism ، alireza ، Neda.N ، m.marziye ، dementor
2
RE: رسم فنی
سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: khansa ، atelieahjam
3
RE: جزوه کارگاه رسم فنی
با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

بخاطر بیرون بودن لینک فایل این فایل را بدون خریدن دانلود کردم و الان لینکش در حالت خرید هستش ، بنابراین قیمتش را بدهکار هستم ، لطفا اگر درخواست دریافت فایل از بخش فروشگاهی اینجانب را دارید بفرمائید تا لینکش رو در اختیارتان بگذارم و یا خیر بفرمائید تا مبلغش را پرداخت کنم.

با تشکر و موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

4
(1393-4-12، 09:09 عصر)atelieahjam نوشته است:  با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

بخاطر بیرون بودن لینک فایل این فایل را بدون خریدن دانلود کردم و الان لینکش در حالت خرید هستش ، بنابراین قیمتش را بدهکار هستم ، لطفا اگر درخواست دریافت فایل از بخش فروشگاهی اینجانب را دارید بفرمائید تا لینکش رو در اختیارتان بگذارم و یا خیر بفرمائید تا مبلغش را پرداخت کنم.

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

سپاس شده توسط: atelieahjam ، iUrbanism
5
(1393-4-12، 08:58 عصر)AliReza نوشته است:  سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید

توضیح افزوده شد

سپاس شده توسط: atelieahjam ، alireza ، Brightness ، iUrbanism
6
(1393-4-12، 09:36 عصر)Urbanist نوشته است:  
(1393-4-12، 08:58 عصر)AliReza نوشته است:  سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید

توضیح افزوده شد

ارزش این جزوه چندین برابر بیش از قیمتی است که گذاشته شده است.

سپاس شده توسط: Brightness ، atelieahjam
7
(1393-4-12، 09:30 عصر)Urbanist نوشته است:  
(1393-4-12، 09:09 عصر)atelieahjam نوشته است:  با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

ممنون و تشکر از شما دوست گرامی ، مبلغشو پرداخت کردم.

8
(1393-4-14، 12:43 صبح)atelieahjam نوشته است:  
(1393-4-12، 09:30 عصر)Urbanist نوشته است:  

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

ممنون و تشکر از شما دوست گرامی ، مبلغشو پرداخت کردم.

لطف کردین نیاز نبود در حال آماده کردن بخش مقطع زدن ، نما ، پلان معک وس، سایت پلان ؛ تغییرات مقیاس و پرسپکتیو های ایزو متریک، دیمتریک و یک نقطه ای دو نقطه ای و سه نقطه ای هستم که به زودی فایلش رو میزارم یعنی دو فایل دیگه به این فایل اضافه میشه

سپاس شده توسط: alireza ، Brightness ، iUrbanism ، atelieahjam ، dementor
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  متوسط هزینه زندگی دانشجویی 10 ساعت پیش dariush60 rentcar زندگی در اوکراین
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت دیروز maravia1979 maravia1979 سوالات
  دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل