ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه کارگاه رسم فنی
[payment=3000]
.pdf   rasm-fanni.pdf (اندازه: 2.86 MB / تعداد دفعات دریافت: 58) [/payment]

جزوه مقدمات رسم فنی و نقشه کشی شامل : آشنایی با مقدمات و ابزار، رسم تصاویر اشیا، رسم نمای روبرو، راست و تصویر از بالا و رسم نمای مجهول
جزوه برگرفته از ترسیم فنی هنرستان ها و براساس سرفصل مقدمات ترسیم در درس هندسه مناظر رشته شهرسازی است

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness ، atelieahjam ، iUrbanism ، AliReza ، Neda.N ، m.marziye ، dementor
2
RE: رسم فنی
سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: khansa ، atelieahjam
3
RE: جزوه کارگاه رسم فنی
با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

بخاطر بیرون بودن لینک فایل این فایل را بدون خریدن دانلود کردم و الان لینکش در حالت خرید هستش ، بنابراین قیمتش را بدهکار هستم ، لطفا اگر درخواست دریافت فایل از بخش فروشگاهی اینجانب را دارید بفرمائید تا لینکش رو در اختیارتان بگذارم و یا خیر بفرمائید تا مبلغش را پرداخت کنم.

با تشکر و موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

4
(1393-4-12، 09:09 عصر)atelieahjam نوشته است:  با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

بخاطر بیرون بودن لینک فایل این فایل را بدون خریدن دانلود کردم و الان لینکش در حالت خرید هستش ، بنابراین قیمتش را بدهکار هستم ، لطفا اگر درخواست دریافت فایل از بخش فروشگاهی اینجانب را دارید بفرمائید تا لینکش رو در اختیارتان بگذارم و یا خیر بفرمائید تا مبلغش را پرداخت کنم.

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

سپاس شده توسط: atelieahjam ، iUrbanism
5
(1393-4-12، 08:58 عصر)AliReza نوشته است:  سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید

توضیح افزوده شد

سپاس شده توسط: atelieahjam ، AliReza ، Brightness ، iUrbanism
6
(1393-4-12، 09:36 عصر)Urbanist نوشته است:  
(1393-4-12، 08:58 عصر)AliReza نوشته است:  سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید

توضیح افزوده شد

ارزش این جزوه چندین برابر بیش از قیمتی است که گذاشته شده است.

سپاس شده توسط: Brightness ، atelieahjam
7
(1393-4-12، 09:30 عصر)Urbanist نوشته است:  
(1393-4-12، 09:09 عصر)atelieahjam نوشته است:  با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

ممنون و تشکر از شما دوست گرامی ، مبلغشو پرداخت کردم.

8
(1393-4-14، 12:43 صبح)atelieahjam نوشته است:  
(1393-4-12، 09:30 عصر)Urbanist نوشته است:  

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

ممنون و تشکر از شما دوست گرامی ، مبلغشو پرداخت کردم.

لطف کردین نیاز نبود در حال آماده کردن بخش مقطع زدن ، نما ، پلان معک وس، سایت پلان ؛ تغییرات مقیاس و پرسپکتیو های ایزو متریک، دیمتریک و یک نقطه ای دو نقطه ای و سه نقطه ای هستم که به زودی فایلش رو میزارم یعنی دو فایل دیگه به این فایل اضافه میشه

سپاس شده توسط: AliReza ، Brightness ، iUrbanism ، atelieahjam ، dementor
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل