امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست معرفی کتاب جهت مطالعه در تابستان
سلااام دوستان عزیز
من ترم دو ی شهرسازی بودم و می خوام در تابستون یه سری کتاب و مقاله یا نرم افزار رو بخونم و یاد بگیرم.
دوستان عزیزی که تجربه شون بیش تر از منه اگه لطف کنن راهنماییم کنن خیلیییی ممنون می شم.اگه ممکنه به من بگید چه کتاب هایی را در تابستون بخوانم لازم تره و ترم های بعد بیشتر کمکم می کنه و همین طور چه نرم افزار هایی را یاد بگیرم این تابستان؟واسه ی نرم افزار ها کلاس برم یا کتاب بخوانم؟پیشاپیش بسیاااار متشکرم که نظر می دهید و راهنماییم می کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
up...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط افتاب گردان ، atelieahjam
سلام واسه نرم افزار اتوکد و جی ای اس رو شروع کنید.
من خودم اول کلاس اتوکد رفتم.
با کتاب خوندن چیزی یاد نمیگیرید فیلم آموزشی باز بهتره یجورایی...اگر بتونین کلاسی پیدا کنید که به صورت کاربردی در شهرسازی بهتون نرم افزارو یاد بدن خیلی بهتره.
اگر هم در مشهد ساکن هستید میتونم واسه کلاس کمکتون کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، افتاب گردان ، atelieahjam
چه خوب !بله ساکن مشهد هستم و خوش حال میشم واسه کلاس کمکم کنید.بسیار ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 556 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,870 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: فاطیمااا
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,557 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست کمک-پروانه اشتغال شهرسازی saharava 3 2,008 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۱۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,348 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,308 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مشاوره نزدیکترین دانشگاه آزاد در گرایش برنامه ریزی به شهر کرج alireza 0 1,749 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۳:۴۷ عصر
  مشاوره نگرانی ترم اولی های کارشناسی شهرسازی در مورد آینده شهرسازی نظر شما مهمه alireza 3 1,977 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۰۰ عصر
  اطلاعاتی در مورد پردیس البرز دانشگاه تهران Brightness 6 3,402 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  دانلود پاورپوینت حركات كششی در محل كار atelieahjam 0 1,449 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان