ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
حل مشکل ارسال ایمیل و خبررسانی موضوعات مشترک شده و اطلاع از پیام خصوصی از طریق ایمیل
سلام با تلاش فراوان و ساعت ها کار خوشبختانه مشکل ارسال ایمیل از ایران شهرساز که حدود 3 ماه غیرفعال شده بود را حل کردیم و از امروز مجددا این سیستم برقرار خواهد بود.
در صورت مشترک شدن در موضوع و ارسال اولین پاسخ
اطلاع از پیام خصوصی
اطلاع رسانی سایت
بازیابی رمز
و موارد دیگر از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: 9123533029 ، Brightness
2
RE: حل مشکل ارسال ایمیل و خبررسانی موضوعات مشترک شده و اطلاع از پیام خصوصی از طریق ایمیل
با سلام و تشکر از لطف شما

با توجه با اینکه این موضوع حل شده- افرادی که مشکل ایمیل رو داشتن- نیازی هس که دوباره ایمیلشونو وارد کن؟ یا همینکه قبلا وارد کردن، کافیه و الان ارسالات قبلی انجام میشه؟

آخرین ارسال های من :
3
RE: حل مشکل ارسال ایمیل و خبررسانی موضوعات مشترک شده و اطلاع از پیام خصوصی از طریق ایمیل
(1393-4-21، 11:24 صبح)9123533029 نوشته است:  با سلام و تشکر از لطف شما

با توجه با اینکه این موضوع حل شده- افرادی که مشکل ایمیل رو داشتن- نیازی هس که دوباره ایمیلشونو وارد کن؟ یا همینکه قبلا وارد کردن، کافیه و الان ارسالات قبلی انجام میشه؟

سلام تشکر
میتونید در یکی از موضوعات مشترک شده یک ارسال داشته باشید.
ایمیل هم نیاز به تغییر نیست ولی خوب ایمیلی که استفاده میکنید را وارد کنید.

سپاس شده توسط: 9123533029 ، Brightness
4
با عرض سلام

تشکر بابت حل این مشکل ، خیلی عالی شده .
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  ارسال سرفصل و منابع برنامه ریزی شهری ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز AliReza 1,485 1393-5-20، 08:35 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  (اطلاعیه شماره 2-آزمون ایران شهرساز 1392)-ارسال ایمیل همراه شماره داوطلبی AliReza 1,781 1392-7-16، 09:03 صبح
آخرین ارسال: AliReza
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل