امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل ارسال ایمیل و خبررسانی موضوعات مشترک شده و اطلاع از پیام خصوصی از طریق ایمیل
سلام با تلاش فراوان و ساعت ها کار خوشبختانه مشکل ارسال ایمیل از ایران شهرساز که حدود 3 ماه غیرفعال شده بود را حل کردیم و از امروز مجددا این سیستم برقرار خواهد بود.
در صورت مشترک شدن در موضوع و ارسال اولین پاسخ
اطلاع از پیام خصوصی
اطلاع رسانی سایت
بازیابی رمز
و موارد دیگر از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 9123533029 ، Brightness
با سلام و تشکر از لطف شما

با توجه با اینکه این موضوع حل شده- افرادی که مشکل ایمیل رو داشتن- نیازی هس که دوباره ایمیلشونو وارد کن؟ یا همینکه قبلا وارد کردن، کافیه و الان ارسالات قبلی انجام میشه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۱:۲۴ صبح)9123533029 نوشته است: با سلام و تشکر از لطف شما

با توجه با اینکه این موضوع حل شده- افرادی که مشکل ایمیل رو داشتن- نیازی هس که دوباره ایمیلشونو وارد کن؟ یا همینکه قبلا وارد کردن، کافیه و الان ارسالات قبلی انجام میشه؟

سلام تشکر
میتونید در یکی از موضوعات مشترک شده یک ارسال داشته باشید.
ایمیل هم نیاز به تغییر نیست ولی خوب ایمیلی که استفاده میکنید را وارد کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط 9123533029 ، Brightness
با عرض سلام

تشکر بابت حل این مشکل ، خیلی عالی شده .
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال سرفصل و منابع برنامه ریزی شهری ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز alireza 5 2,256 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون جامع رایگان برنامه ریزی و طراحی شهری در کمتر از 30 ثانیه شماره داوطلبی بگیرید alireza 0 1,210 ۱۳۹۲-۸-۲۵، ۰۸:۱۸ عصر
  خبری در مورد کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری از حواد مهدیزاده hamidataee 1 1,769 ۱۳۹۲-۷-۲۲، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  (اطلاعیه شماره 2-آزمون ایران شهرساز 1392)-ارسال ایمیل همراه شماره داوطلبی alireza 16 2,449 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۰۳ صبح
  درخواست همکاری از رتبه های یک رقمی و زیر 50 برای طراحی سوالات آزمون ایران شهرساز alireza 0 667 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۱:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان