ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس
پیام یکی از اعضا:
من نیاز به یه مشاوره واسه انتخاب رشته ام دارم هنوز که هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس که بتونه منو راهنمایی کنه؟؟ لطفا کمکم کنید
آخرین ارسال های من :

2
RE: هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس
علایق و توانایی هاتون را بنویسید تا دوستان راهنمایی کنند.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness ، نجران
3
RE: هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس
سلام.
اگه بخوام از علایقم بگم که من از وقتی یادمه به طراحی و نقاشی و کلا این چیزا علاقه داشتم.بیان معماری 1 و 2 رو به همون اندازه که باهامون کار شد بلدم ولی دیگه کلاس اسکیس و... خارج از دانشگاه نرفتم.
یه ترسی که درباره طراحی شهری دارم اینه که افرادی از گروه معماری هم کنکور طراحی میدن که مسلما دستشون خیلی قوی تره چون اونا مدام کلاسای اسکیس و این حرفا داشتن ولی ما شهرسازیا اونقد با هامون کار نشده
و موضوع بعدی من از اینکه قرار باشه واسه ازمون عملی تو یه تایم خاص طرحی بکشم استرس دارم و احساس میکنم ذهنم بخاط استس زیاد هنگ میکنه چون واسه امتحان بیان معماری2 بهمون تایم دادن که چندتا طرح بکشیم ولی من خیلی استرس داشتم ونمیتونستم تمرکزمو بذارم روی یه مورد و از هرکدوم کمی تا قسمتی کشیدم
و اما درباره برنامه ریزی من شنیدم که هم رشته جا افتاده تریه نسبت به طراحی و هم اینکه بازار کارش چه برای کار دولتی و چه ازاد بهتره
به نظر خودم واسه این گرایش که میگن باید زبون خوبی واسه دفاع از نظرت باید داشته باشی رو دارم
ولی شنیدم رشته خشکیه و امار و ریاضیش زیاده
و چون تو این 3 سال اونقدر با ریاضی سر و کار نداشتم ( در حد ریاضی 1و2 و معادلات بوده) میترسم از درساش خسته شم و کم بیارم
یا تو کنکور نتونم امارشو درصد خوبی بزنم
فعلا از علاقه مندیا و تواناییام همینا به ذهنم اومد....حالا دوستان لطفا راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
    4
    سلام مهندس، خسته نباشید
    به نظر من تمرین کن و سرعت اسکیس و طراحیت رو بکش بالا و طراحی رو انتخاب کن. من 4 ترم از شهرسازی رو پاس کردم و فهمیدم که طراحی شهری بهتره تا برنامه ریزی شهری؛ البته کتابای برنامه ریزی رو هم بخون چون قدرت تحلیل رو بالا میبرن و زبون واست در میارن که از طرحات دفاع کنی. طراحی هم کاره آزاد داره هم دولتی

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: نجران
      5
      شما از چه نظر میگین که طراحی بهتر از برنامه است؟؟ میشه عیبای برنامه رو بهم بگید؟

6
      کلا تفاوت بازار کار این دو به حدی نیست که بخواد روی نظرتون درمورد انتخاب رشته تاثیر بذاره... به نظر من فقط به علاقتون نگاه کنید در هر دو گرایش میتونه کار باشه یا نه.... ولی چیزی که هست و من تا اینجای کار دارم میبینم برنامه ریزیا کار طراحی کم میکنن ولی طراحیا هر دو کارو میکنن

آخرین ارسال های من :
      7
      ممنون ولی میشه بپرسم شما چی میخونید؟؟
      و اینکه از بقیه دوستانتون بخواین که اینجا نظرشونو بگن؟؟ مچکرم

8
      [img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

9
      [img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

10
      دوستان میشه شماها هم نظر بدید؟ و تماشا نکنید؟؟؟؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 2,077 1396-8-9، 12:43 صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 1,103 1396-4-28، 02:40 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 783 1396-4-24، 02:56 عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 729 1396-4-21، 07:00 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 930 1396-3-20، 12:08 صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 791 1396-3-16، 06:03 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 629 1396-3-16، 06:03 عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1,267 1396-2-13، 04:39 عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 623 1396-1-27، 11:21 عصر
        عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 1,528 1395-11-16، 12:02 صبح
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری دیروز mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
        غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
        یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
        مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
        آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
        خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
        غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 8-4 alireza alireza سوالات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل