امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس
پیام یکی از اعضا:
من نیاز به یه مشاوره واسه انتخاب رشته ام دارم هنوز که هنوزه بین طراحی و برنامه ریزی شهری موندم. به 2 تاشونم علاقه دارم. تو ساییتون کسی هس که بتونه منو راهنمایی کنه؟؟ لطفا کمکم کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
علایق و توانایی هاتون را بنویسید تا دوستان راهنمایی کنند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، نجران
سلام.
اگه بخوام از علایقم بگم که من از وقتی یادمه به طراحی و نقاشی و کلا این چیزا علاقه داشتم.بیان معماری 1 و 2 رو به همون اندازه که باهامون کار شد بلدم ولی دیگه کلاس اسکیس و... خارج از دانشگاه نرفتم.
یه ترسی که درباره طراحی شهری دارم اینه که افرادی از گروه معماری هم کنکور طراحی میدن که مسلما دستشون خیلی قوی تره چون اونا مدام کلاسای اسکیس و این حرفا داشتن ولی ما شهرسازیا اونقد با هامون کار نشده
و موضوع بعدی من از اینکه قرار باشه واسه ازمون عملی تو یه تایم خاص طرحی بکشم استرس دارم و احساس میکنم ذهنم بخاط استس زیاد هنگ میکنه چون واسه امتحان بیان معماری2 بهمون تایم دادن که چندتا طرح بکشیم ولی من خیلی استرس داشتم ونمیتونستم تمرکزمو بذارم روی یه مورد و از هرکدوم کمی تا قسمتی کشیدم
و اما درباره برنامه ریزی من شنیدم که هم رشته جا افتاده تریه نسبت به طراحی و هم اینکه بازار کارش چه برای کار دولتی و چه ازاد بهتره
به نظر خودم واسه این گرایش که میگن باید زبون خوبی واسه دفاع از نظرت باید داشته باشی رو دارم
ولی شنیدم رشته خشکیه و امار و ریاضیش زیاده
و چون تو این 3 سال اونقدر با ریاضی سر و کار نداشتم ( در حد ریاضی 1و2 و معادلات بوده) میترسم از درساش خسته شم و کم بیارم
یا تو کنکور نتونم امارشو درصد خوبی بزنم
فعلا از علاقه مندیا و تواناییام همینا به ذهنم اومد....حالا دوستان لطفا راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مهندس، خسته نباشید
    به نظر من تمرین کن و سرعت اسکیس و طراحیت رو بکش بالا و طراحی رو انتخاب کن. من 4 ترم از شهرسازی رو پاس کردم و فهمیدم که طراحی شهری بهتره تا برنامه ریزی شهری؛ البته کتابای برنامه ریزی رو هم بخون چون قدرت تحلیل رو بالا میبرن و زبون واست در میارن که از طرحات دفاع کنی. طراحی هم کاره آزاد داره هم دولتی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط نجران
      شما از چه نظر میگین که طراحی بهتر از برنامه است؟؟ میشه عیبای برنامه رو بهم بگید؟

پاسخ
      کلا تفاوت بازار کار این دو به حدی نیست که بخواد روی نظرتون درمورد انتخاب رشته تاثیر بذاره... به نظر من فقط به علاقتون نگاه کنید در هر دو گرایش میتونه کار باشه یا نه.... ولی چیزی که هست و من تا اینجای کار دارم میبینم برنامه ریزیا کار طراحی کم میکنن ولی طراحیا هر دو کارو میکنن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ممنون ولی میشه بپرسم شما چی میخونید؟؟
      و اینکه از بقیه دوستانتون بخواین که اینجا نظرشونو بگن؟؟ مچکرم

پاسخ
      [img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

پاسخ
      [img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

پاسخ
      دوستان میشه شماها هم نظر بدید؟ و تماشا نکنید؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,176 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان