امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مساااااااااااااااابقه دوم ایرانشهرساز 1393(امشب بدووووو شروع شد)
پیشنهاد یکی از اعضا که بد نیست مهندس اربان 98 آن را بررسی و نتیجه را اعلام کنند
نقل قول:
فکر میکنم برگزاری مسابقه با شکلی دیگر مطلوبتر باشد و طرح سوالات در یک مرحله صورت بگیرد و همراه آن پاسخنامه ای ارائه گردد که شرکت کنندگان پاسخ های خود را در پاسخنامه درج کنند و پاسخنامه های خود را برای مسئول برگزاری مسابقه ارسال دارند و بعد از تصحیح پاسخنامه ها و به اتمام رسیدن زمان مسابقه ، پاسخ های صحیح و پاسخنامه های شرکت کنندگان و اسامی برندگان از طرف مسئول برگزاری مسابقه روی سایت قرار گیرد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98
با تشکر از اعضایی که برای بهتر شدن مسابقه نظر میدهند و همین طور دوستی که این پیشنهاد را داده اند
در واقع مسابقه با چند سوال که زودتر آپلود میشود بعنوان امتیاز حضور در سایت همان روز مسابقه با سوالات مشخص برگزار میشود و پاسخنامه پس از پاسخ های اعضا آپلود میشود اما هیجان مسابقه در این است که در یک زمان مشخص و دائما در تکاپو برگزار شود
آزمون وار شدن مسابقه باعث میشود که حتی امکان سنجش اعضا با مشکل مواجه شود
وقتی بحث سرعت نباشد و یا رقابت کمتر شود امکان سنجش اطلاعات کمتر میشود چون امکان استفاده از جزوات و کتاب ها باعث میشود همه جواب درست را ارسال کنند.
با این حال دوستانی که موافق این نظر هستند اعلام نمایند تا یک مسابقه آزمون وار برگزار گردد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، dementor ، Brightness ، haydariyan
2 سطح اشغال

4 باغ‌شهر لچ‌ورث

5 عنصر معماری

[img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
6- مجموعه ای که به فرمان غازان خان، خواجه رشیدالدین فضا الله در شرق تبریز ساخت؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
6- دانشگاه [font]ربع رشيدي[/font].

.

پاسخ
6. مجموعه
 رَبْعِ رشیدی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کمتر از 40 دقیقه تا مسابقه...................

پاسخ
    3-
    1- اینده نگری (بلند مدت مداری) استفاده از طرح های بلند مدت و نه کوتاه مدت و زودبازده 2- مقید به محدودیت ها 3- طبیعی / جغرافیایی مداری 4- مفهوم گرایی 5- کل گرا / ارتباط درونی/ هم پیوند 6- مشارکت

1- طرح تفضیلی

پاسخ
    (۱۳۹۳-۴-۲۹، ۰۸:۴۵ عصر)'majids' نوشته است: 3-
    1- اینده نگری (بلند مدت مداری) استفاده از طرح های بلند مدت و نه کوتاه مدت و زودبازده 2- مقید به محدودیت ها 3- طبیعی / جغرافیایی مداری 4- مفهوم گرایی 5- کل گرا / ارتباط درونی/ هم پیوند 6- مشارکت

1- طرح تفضیلی

ببخشید این چیه سوال یا جواب

آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
    همه هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوستان اعلام آمادگی کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
    Question مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه دوم/تاریخ ایران - برنده مهندس zolatan URBAN 98 70 18,065 ۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,469 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مسابقه بزرگ ایرانشهرساز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 URBAN 98 3 1,740 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۷:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: farnoosh joon
      بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,438 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه دهم/مبانی نظری و مباحث- برنده مهندسین zolatanوfarnoosh joon URBAN 98 41 9,960 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۷:۴۴ عصر
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 30 7,095 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,665 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هفتم/حمل و نقل-برنده مهندس zolatan URBAN 98 73 13,806 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۲:۱۴ صبح
      مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه پنجم/اطلاعات عمومی- برنده مهندس matata95 URBAN 98 61 10,319 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۹:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: نعیمه حیدری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان