ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
چند سوال در مورد کنکور ارشد....ممنون میشم پاسخ بدین
سلام
وقت بخیر...طاعات و عبادات قبول
من ترم 6 شهرسازی دانشگاه آزاد مشهد تموم کردم و یک سال دیگه دام .میخوام بدونم کنکور ارشد کی باید ثبت نام و شرکت کنم؟؟ بهمن امسال آیا؟؟ چه منابعی باید مطالعه کنم؟؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن یه توضیح کلی در این مورد بدن
سپاسگذارم
آخرین ارسال های من :

شکل شهر همواره و در طول تاریخ شاخص بی رحم درجه تمدن بشر بوده است.

بیایید به شکل شهرهایمان نگاهی دوباره بیاندازیم.
2
RE: چند سوال در مورد کنکور ارشد....ممنون میشم پاسخ بدین
سلام
کنکور ارشد ثبت نامش از آبان شروع می شه و باید بنا به علاقه به رشته ای که دارین ثبت نام کنید و منابع برای رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری متفاوت است

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness
3
(1393-4-26، 01:03 عصر)sajjad21 نوشته است:  سلام
کنکور ارشد ثبت نامش از آبان شروع می شه و باید بنا به علاقه به رشته ای که دارین ثبت نام کنید و منابع برای رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری متفاوت است

روال طبیعیش به چه صورته؟؟ کسانی که فارغ التحصیل شدن بیشتر شرکت کننده هستن یا کسیایی که زمان آزمون ترم 7 و 8 هستن؟؟
موفقیت کدوما بیشتر بوده تو آزمونا؟؟

4
(1393-4-26، 01:25 عصر)javadrigi نوشته است:  
(1393-4-26، 01:03 عصر)sajjad21 نوشته است:  سلام

روال طبیعیش به چه صورته؟؟ کسانی که فارغ التحصیل شدن بیشتر شرکت کننده هستن یا کسیایی که زمان آزمون ترم 7 و 8 هستن؟؟
موفقیت کدوما بیشتر بوده تو آزمونا؟؟

سلام دوست عزیز
درجریان نیستم کدوم دسته شرکت کننده بیشتری رو تشکیل میدن.
ولی چیزی که مشخصه: هر زمانی که مایل بودی (با آمادگی و بی آمادگی) میتونی شرکت کنی:
1- حین تحصیل (ترمای آخ؛)، که در صورت قبولی، حتما باید تا آخر شهریورِ همون سال (سال قبل از ورود به مقطع بالاتر) موفق به اخذ مدرک- در مقطع قبلی- شده باشی.
2- سال بعد از اخذ مدرک
3- سال ها بعد از اخذ مدرک
و چیزی که بدیهی هست اینکه:
هر چی نزدیک به سال های تحصیلت باشی، بهتره؛ چون در این صورت مطالبِ بیشتری تو ذهنت هست.

آخرین ارسال های من :
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  کنکور طراحی شهری ۹۵ mona.rezaiyan 592 1395-2-21، 06:11 عصر
آخرین ارسال: alireza
  كنكور ارشد طراحي شه Parisa fard 302 1395-1-16، 03:45 عصر
آخرین ارسال: Parisa fard
  استعدادهای درخخشان برای ارشد mahsa.aezzi 1,157 1393-8-22، 08:51 صبح
آخرین ارسال: mahsa.aezzi
  درخواست برای سوالات ارشد آزاد طراحی شهری سال های قبل gfvytt 1,053 1393-3-5، 08:08 عصر
آخرین ارسال: Sahab
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 28 دقیقه‌ی پیش maravia1979 منصور91 سوالات
  متوسط هزینه زندگی دانشجویی امروز dariush60 rentcar زندگی در اوکراین
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل