امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه هفته سوم طراحی شهری
دوستان عزیز اول از همه معذرت می خوام به خاطر سوالاتی که دوستان مطرح کردن و نتونستم جواب بدم
به خاطر دسترسی فوق العاد محدودم به اینترنت بود
که این مشکل تا یکی دو هفته آینده ادامه داره
پس از دوستان می خوام که موضوع رو به روز نگه دارن تا همه ببینن

طبق خواسته دوستان برنامه هفته سوم رو یه کم زودتر رو سایت می ذارم
بودجه ( منبع مطالعاتی کتاب خان ه - شهرساز ان یا هر منبع دیگه ای که خودتون صلاح می دونید - کلا مبحث خیلی کم حجمیه)
تاریخ ایران : هخامنشیان ( از شار تا شهر )
گزیده منظر شهری _ گوردون کالن

خلاصه ها هم به محض دسترسی مناسب به اینترنت روی سایت قرار میگیرن
باور کنید بدقولی از من نیست
حتی پست های ساده بدون پیوست رو هم باید چند بار بفرستم تا روی سایت قرار بگیره که گاهی همونام ناقصه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط leila ، sahar19 ، a.rahmani? ، URBAN 98 ، neda1993 ، s.t ، mha100 ، mahsa.aezzi
برنامه این هفته خیلی سبکه
دوستانی که از برنامه عقبن از این فرصت استفاده کنن خودشونو به دوستانشون برسونن

پاسخ
 سپاس شده توسط sahar19 ، URBAN 98
تشکر مهندس
دستتون درد نکنه همین که هر هفته به ما برنامه می دهید و به فکر ما هستین خیلی خیلی از شما ممنونم.
من خودم از منظر شهری خلاصه دارم می تونم همان رو بخونم؟
چه خوب من خودم  چند فصل از زیباشناسی رو نخونده بودم ولی با این برنامه سعی می کنم این هفته جبران کنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اگر خلاصه ای که دارین باعث یاد اوری کامل مطالب می شه حتما

پاسخ
    من یک خلاصه خودم آماده کرده بودم قبلا که هخامنشیان هم کامل داخلش هست.دوستان برای قسمت هخامنشیان این را بخوانند فکر میکنم کمک زیادی کند به شما
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid70927

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، arch7070 ، ریحانه ، Brightness ، foroogh.r
    ممنون که به دوستانتون کمک میکنید

پاسخ
     سپاس شده توسط udesigner
    سلام مهندس . خسته نباشیدمن دانشجوی ترم آخر معماری هستم. و قصد دارم به طور جدی بخونم واسه کنکور ارشد طراحی شهری. تقریبا 20 تا از منابع اصلی رو تهیه کردم. ولی خب مثلا واسه هفته دوم که تعیین شده کتاب زیبایی شناسی در معماری گروتر رو بخونیم، واسه یه هفته زیاد نیس این مقدار؟راستش من خیلی به طراحی شهری علاقه مندم اما خب تقریبا هیچ کدوم از منابع شهرسازی رو در طول تحصیل نخوندم . شاید نیاز باشه بیشتراز بچه های پیرو این برنامه رو منابع وقت بذارم . فک میکنید در طول 4 ماه میرسم تموم کنم؟ ( پایان نامه هم دارم آخه)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام ریحانه خانم؛ ممنون از زمانی که میذارید و هر هفته به ما برنامه میدید
    سوال من مربوط به برنامه این هفته نیست ؛ سیر اندیشه ها که شما گفتید در طول برنامه خودمون بخونیم
    از بچه هایی که سال گذشته کنکور دادن پبشنهاد میکنن در این مورد جزوه را بخونیم و اصلا سراغ منبع اصلی نریم ؛ الان که زمان داریم بنظر شما این درس را جزوه موسسات بخونیم یا منبع اصلی؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      الان که وقت دارید منبع اصلی رو بخونید اما نیازی نیست جمله به جمله رو حفظ کنید
      برای خوندن جزوه ها و خلاصه ها نیاز به پیش زمینه دارید که خوندن منبع اصلی برطرفش میکنه

پاسخ
      برنامه هفته چهارم را نمیذارید؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,716 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: Sbht
          مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,306 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginazin
          درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,332 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: Fatemeh artimis
          سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,482 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
        آخرین ارسال: mahya93
          مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: maral.msd
          مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,181 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
        آخرین ارسال: Sh@bn@m
          آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,115 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,797 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
        آخرین ارسال: nassim_nassim
          بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... raoof 451 73,034 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۰:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,943 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان