امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین دوره مسابقه وبلاگ برتر
دوستان و مهندسین گرامی
...
لطفا تا ساعت 8 امشب از وبلاگ هاى ساخته شده بازديدکنيد و بهترين وبلاگ رو از نظر خودتون معرفى کنيد

http://urbanblog.ir/
ممنون ک در انتخاب بهترين وبلاگ با ما همکارى ميکنيد....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، E.Y.I
لیست وبلاگ های دارای موضوع:» ...Little Urbanism
» الي و امي شهرساز
» ورزش
» معماري وشهرسازي
» شهرساز پيام نوري
» منــ يكـــ ...
» معمار آينده
» آتليه احجام آتليه ...
» sadat & sharsazi
» معماري
» ioc: image of city
» Urban
» Brightness
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
من هنوز خیلی متوجه معنی "بهترین" نشدم که این بهترین در چه زمینه ای هست و آیا اصلاً مقایسه وبلاگهایی که در زمینه های متفاوتی ساخته شدند با یکدیگر محلی از اعراب داره یا خیر؟
پس در عین متوجه نشدن انتخاب اولم Brightness هست با تقدیر ویژه از "من یک شهرسازم"، "ورزش" و "الی و امی شهرساز". بخصوص وبلاگ "ورزش" که زحمت زیادی هم برای قالب، موزیک و محتواش کشیده بود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
(۱۳۹۳-۴-۳۰، ۰۹:۴۷ عصر)'Masih' نوشته است: من هنوز خیلی متوجه معنی "بهترین" نشدم که این بهترین در چه زمینه ای هست و آیا اصلاً مقایسه وبلاگهایی که در زمینه های متفاوتی ساخته شدند با یکدیگر محلی از اعراب داره یا خیر؟
پس در عین متوجه نشدن انتخاب اولم Brightness هست با تقدیر ویژه از "من یک شهرسازم"، "ورزش" و "الی و امی شهرساز". بخصوص وبلاگ "ورزش" که زحمت زیادی هم برای قالب، موزیک و محتواش کشیده بود.

تشکر لطفا در نظرسنجی که در هدر سایت گذاشته شده رای به بهترین وبلاگ دهید مدت نظر سنجی 24 ساعت می باشد

پاسخ
سلام.
جایزش چیه؟
بهتره برنده رو بذارید بر اساس تعداد بازدید وبلاگ.

.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۰:۵۳ عصر)'majids' نوشته است: سلام.
جایزش چیه؟
بهتره برنده رو بذارید بر اساس تعداد بازدید وبلاگ.

.

1 جلد کتاب نفیس 1000 تست تالیفی ارشد (برنامه ریزی یا طراحی)همراه با ارسال پستی رایگان
و درج در فصل نامه ششم و هفتم و هشتم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,003 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر
  چهارمين دوره مسابقه وبلاگ برتر-تاريخ انتخاب وبلاگ برتر 11 شهريور 1393 alireza 7 2,572 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۱۱:۴۹ عصر
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,811 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نتايج مسابقه دوره سوم وبلاگ برتر-21 مرداد 1393 alireza 3 2,207 ۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: leila
  چهارمين دوره مسابقه وبلاگ برتر-تاريخ انتخاب وبلاگ برتر 11 شهريور 1393 alireza 0 1,032 ۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۰:۵۰ عصر
  هر شهرساز یک وبلاگ urbanblog.ir alireza 37 9,527 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,552 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,059 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نجران
  تیجه اولی دوره مسابقه وبلاگ برتر sadatmirmoradi 10 3,313 ۱۳۹۳-۵-۹، ۰۷:۴۳ عصر
آخرین ارسال: s.t

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان