ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Thumbs Down  کارگاه های یک روزه رایگان پردیس کیمیا فکرو ایران شهرساز به مناسبت عید سعید فطر

مژده ****** هدیه  به مناسبت عید سعید فطر
پردیس کیمیافکر  با همکاری انجمن تخصصی ایران شهرساز به مناسبت عید سعید فطر و ضمن تبریک این ایام به عموم مسلمانان، هدایای ویژه ای را برای داوطلبان آزمون ­های کارشناسی ارشد و دکتری و حرفه­ مندان شهرسازی ارائه می­نماید. براین اساس چهار کارگاه رایگان یک روزه برای داوطلبان و متقاضیان استفاده از این هدیه ویژه در نظر گرفته شده است.

کارگاه یک روزه رایگان GIS در شهرسازی + جزوه آموزشی رایگان
مخاطبان: دانشجویان و حرفه ­مندان شهرسازی
مدرس: مهندس یوسف­ زاده
زمان برگزاری: شنبه 11 مرداد از ساعت 14 لغایت 20

کارگاه یکروزه رایگان استعداد تحصیلی گروه هنر ویژه داوطلبان آزمون دکتری شهرسازی + جزوه آموزشی رایگان (ویژه داوطلبان آزمون دکتری)
مخاطب: داوطلبان آزمون دکتری شهرسازی
مدرس: استاد ابراهیم ­خانی
زمان برگزاری: یکشنبه 12 مرداد از ساعت 14 لغایت 20

کارگاه یکروزه رایگان سیراندیشه ­ها در شهرسازی (جلد 1- جهانشاه پاکزاد)+ جزوه آموزشی رایگان
مخاطب: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری شهرسازی
مدرس : دکتر محسن اسماعیلی
زمان برگزاری: دوشنبه 24 شهریور ساعت 10 لغایت 18

کارگاه یکروزه رایگان تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( چهانشاه پاکزاد)+ جزوه آموزشی رایگان
مدرس : استاد ابراهیم ­خانی
زمان برگزاری: سه شنبه 25 شهریور ساعت 10 لغایت 18

کارگاه رایگان رویه و محتوا در طراحی شهری
مدرس: دکتر سینا علایی
زمان برگذاری: چهارشنیه 26 شهریور ساعت 16-20
حضور در کارگاه­های فوق برای عموم داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری و حرفه­ مندان آزاد و رایگان است. جهت استفاده از هدیه ویژه و رزرو صندلی در هریک از کارگاه ­ها تماس با شماره تلفن ­های موسسه الزامیست.

تلفن تماس جهت رزرو صندلی: 02166572250  -   02166900645

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
2
RE: کارگاه های یک روزه رایگان پردیس کیمیا فکرو ایران شهرساز به مناسبت عید سعید فطر
چه خوب !!! کاش منم میتونستم بیام :(

آخرین ارسال های من :
3
RE: کارگاه های یک روزه رایگان پردیس کیمیا فکرو ایران شهرساز به مناسبت عید سعید فطر
چقدر عالی
ممنون از اطلاع رسانی خوبتون و تشکر ویژه از مدیر سایت

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness
4
چه قدر خوب میشد اگر از سمینارها فیلمی تهیه و با کیفیت خوب برای فروش آماده میشد.
مانند همیشه اکثریت افرادی که تهران نیستند نمیتوانند شرکت کنند

آخرین ارسال های من :
5
خب وقتی یه شعبه هم مشهد دارین مشهد هم برگزار کنین خب[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
6
(1393-5-6، 02:12 صبح)'udesigner' نوشته است:  چه قدر خوب میشد اگر از سمینارها فیلمی تهیه و با کیفیت خوب برای فروش آماده میشد.
مانند همیشه اکثریت افرادی که تهران نیستند نمیتوانند شرکت کنند

فایل صوتی کارگاه ها ارائه خواهد شد که در همین پست بعدا نحوه  ی دریافتش رو اطلاع میدیم.

سپاس شده توسط: udesigner ، Mitra_omidvar
7
(1393-5-6، 09:23 صبح)'elnaz.h' نوشته است:  خب وقتی یه شعبه هم مشهد دارین مشهد هم برگزار کنین خب[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

دوره ها در مشهد هم برگزار میشه ولی کارگاه ها در تهران.

8
(1393-5-6، 11:06 صبح)'Brightness' نوشته است:  
(1393-5-6، 09:23 صبح)'elnaz.h' نوشته است:  خب وقتی یه شعبه هم مشهد دارین مشهد هم برگزار کنین خب[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

دوره ها در مشهد هم برگزار میشه ولی کارگاه ها در تهران.

میدونم مهندس من کارگاه رو گفتم که مشهد هم بزارن

9
دوستان ساعت 13 به بعد برای رزرو صندلی تماس بگیرید. تشکر

سپاس شده توسط: Mitra_omidvar
10
این هم عیدی به مناسبت عید فطر، دوستانی که میتونند حتما شرکت کنند.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  "سمينار و كارگاه هاي اموزشي ٣ روزه طراحي شهري پايدار" sharare 660 1392-12-20، 10:50 عصر
آخرین ارسال: sharare
  فراخوان همایش معماری معاصر ایران javad jamshidi 1,118 1391-7-27، 09:03 عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  کارگاه‌های دو روزه‌ فرایند طراحی "از ایده تا مكان" MHAKBARI 887 1391-7-9، 09:02 صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  کارگاه 4روزه معماری پژوهشکده و مجله معماری“O-D” تکنیک های خلاقیت در طراحی فرم و فضا AliReza 1,153 1391-5-11، 06:13 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  فراخوان جشنواره عکس ایران‌شناسی معماری javad jamshidi 1,484 1391-4-6، 11:45 صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل