امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94
تشکر از راهنمایی های شما. مهندس احسان الان که بچه ها فرصت دارن برای خوندن، به نظرتون معرفی منابع اصلی بهتر نیست؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
ممنون
خوب پس می شه اولویت خو
ندن کتابا را بگید!!!!
که تهیه و شروع کنیم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۹، ۱۱:۰۱ صبح)'Brightness' نوشته است: تشکر از راهنمایی های شما. مهندس احسان الان که بچه ها فرصت دارن برای خوندن، به نظرتون معرفی منابع اصلی بهتر نیست؟

منابع اصلی رو که معرفی کردم، اما با این حال یه بار دیگه مینویسم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

کتاب طرح و برنامه های بهزادفر
کتاب قوانین شورای عالی بخش های مربوط به قوانین طرح ها
شیوه تحقق طرح های توسعه شهری در ایران مهندسان شارمند جلد 1 و 2
کتاب سبز شهرداری ها جلد طرح های توسعه شهری

برنامه ریزی راهبرد توسعه مهدی زاده
تکنیک های برنامه ریزی زیاری ( فصل های مربوطه )
کتاب سبز شهرداری ها جلد کاربری اراضی

کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس تا ابتدای یونان،
شار تا شهر حبیبی تا ابتدای اسلام،
تاریخ ایران پاکزاد تا اول اسلام( با تاکید بر بخش های کالبدی و اجتماعی )

این منابع باید نهایتا تا حدود 40 روز دیگه خونده بشن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۵-۹، ۱۱:۰۵ صبح)'line12' نوشته است: ممنون
خوب پس می شه اولویت خو
ندن کتابا را بگید!!!!
که تهیه و شروع کنیم!

کتاب هایی که گفتم تو اولویت واقعا با هم تفاوتی ندارن و همشون باید خونده بشن.
شار تا شهر و موریس روی هم رفته هر سال حداقل 16 تست ازشون میاد، کتاب طرح و برنامه های بهزادفر و برنامه ریزی راهبردی مهدی زاده هم فوق العاده کتاب های تست خیز و مهمی هستن، کلا همشون مهم هستن و باید خونده بشن.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، khansa
متوجه هستم
اما وقتی اسم اینقد کتابا ببنم استرس میگیرم
اگه امکانش هست مثلا بگید اول این 5 تا خونده شه بعد این 5 تا و.....
منم نمیگم یه برنامه بدین که حتما تو یه هفته اینقد خونده شه
یه برنامه پیشنهادی یه جوری که باشه خودمونو بسنجیم ک یه جورای تنبلی نکنیم عقب بیفتیم فکر کنیم درستم داریم پیش میریم پیش خودمون خوشحال باشیم الکی

پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۹، ۱۱:۵۸ صبح)'line12' نوشته است: متوجه هستم
اما وقتی اسم اینقد کتابا ببنم استرس میگیرم
اگه امکانش هست مثلا بگید اول این 5 تا خونده شه بعد این 5 تا و.....
منم نمیگم یه برنامه بدین که حتما تو یه هفته اینقد خونده شه
یه برنامه پیشنهادی یه جوری که باشه خودمونو بسنجیم ک یه جورای تنبلی نکنیم عقب بیفتیم فکر کنیم درستم داریم پیش میریم پیش خودمون خوشحال باشیم الکی

بینید این کتابها با هم فصل مشترک زیاد دارن، مثلا شما اگه دو جلد مهندسان شارمند رو بخونید و بعد برین سراغ طرح های شهری در ایران سبز شهرداری ها میبینید که تقریبا اکثر مطالب مشترک هستن.
واسه تاریخ که اول موریس و شار تا شهر رو بخونید، یه روز تاریخ ایران و یه روز تاریخ جهان، تموم که شد بعد برید سراغ تاریخ پاکزاد.

واسه مباحث من پیشنهاد می کنم خلاصه کتابی که تهیه کردین فصل طرح های توسعه شهری رو بخونید، بعد از اون کتاب شارمند و یا سبز شهرداری ها رو بخونید و اگه نکته ی جدیدی به چشمتون خورد واسه خودتون یادداشت کنید.واسه کتاب قوانین شورای عالی خیلی ریز نشین، قانون های مهم و البته جدید رو فقط بخونید

مبانی هم کتاب مهدی زاده رو بگیرین دستتون و بخونید، تموم شد فصل مربوطه رو از جزوه بخونید، اون رو که خوندین برید سراغ بحث کاربری اراضی.

سعی کنید هر روز با تایمر درس بخونید که پرتی تایمتون گرفته بشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام و تشکر از مهندس 327 بابت راهنمایی خوبشان
دوستان لطفا از موسسات اینجا نامی نبرید چون تبلیغات در سایت ممنوع است.
این را هم اضافه کنم که حدود 30 خلاصه و جزوات رتبه 10 و رتبه دو رقمی طراحی شهری آماده شده است که خیلی از مباحث با نظر مهندس 327 در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با کمترین هزینه بتوانید بهترین رتبه را کسب کنید.
با تشکر

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
خب، این انجمن هم جزئی از ایران محسوب میشه، با همون سبک و سیاق ملی و ظاهرا برنامه ریزی بالا به پایین و [img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]
چیزی که من اینجا نوشتم حاصل 1 سال تجربه خودم و تمامی دوستانم که همه جزء رتبه های برتر کنکور امسال هستن بود، اما ظاهرا اسم بردن از 4 تا کتاب که مربوط به 4 موسسه مختلف ( و تقریبا تنها موسسات موجود در حال حاضر ) که اسم هاشون قطعا به گوش اکثر دوستان رسیده تبلیغ محسوب میشه. جزوه هایی که قرار بود خودم به تدریج بعد از خوندن منابع اصلی تو انجمن به صورت رایگان و نه "پکیج ویژه انجمن" قرار بدم.
قطعا هرکی تو این انجمن فعالیت می کنه باید تابع قوانین و خط مشی اینجا هم باشه، ایراد از من بود و همینجا از مهندس دهقان عذر خواهی می کنم. نمیدونستم اسم بردن از 4 تا کتاب که تالیف 4 موسسه مختلف هست خلاف قوانین سایت محسوب میشه[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] به هر حال چیزی که تجربه ثابت کرده خوندن یکی از اون 4 کتاب ( که در حقیقت هیچ فرقی هم با هم ندارن ) واسه کنکور جزء واجبات محسوب میشه.
امیدوارم تمامی دوستان امسال تو کنکورشون موفق باشن[img]/images/smilies/sheklak/1.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، reza2asadi ، khansa
منم سلام عرض میکنم خدمت دوستان
از مهندس 327 هم واقعا ممنون بابت راهنماییهاشون
حرفای ایشون کاملا درسته، اکثر موسسه ها شیبیه به همه و فرقی نداره
باااین روند سال های گذشته منم رو حرف مهندس صحه بذارم که رتبه های خوبم همون خلاصه ها رو خوندن، همین که چندتا کتاب اصلی خیلی خیلی مثل تاریخ و کتاب های بهزادفر  رو از رو بخونید بقیه واقعا همون خلاصه ها و جزوه ها کافیه
در نهایت منم ی تاکید دوباره رو خلاصه نکات میکنم،این خلاصه ها باعث میشه، وقتی ی کتاب یا جزوه می خونید که مطالب تکراری داره، دیگه ی جایی تو نوشته هاتون مهم هاشو دارید که با خیال راحت زود ورق میزنید و سرعتتون زیاد میشه
.فقط تجربه شخصی درس طورانی بهتر از رنجبران توضیح داده بود و تست های زنجبران بیشتر بود.
امیدوارم همه دوستان موفق باشند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 327 ، Brightness
(۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۲۰ عصر)'327' نوشته است: خب، این انجمن هم جزئی از ایران محسوب میشه، با همون سبک و سیاق ملی و ظاهرا برنامه ریزی بالا به پایین و جبری[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]
چیزی که من اینجا نوشتم حاصل 1 سال تجربه خودم و تمامی دوستانم که همه جزء رتبه های برتر کنکور امسال هستن بود، اما ظاهرا اسم بردن از 4 تا کتاب که مربوط به 4 موسسه مختلف ( و تقریبا تنها موسسات موجود در حال حاضر ) که اسم هاشون قطعا به گوش اکثر دوستان رسیده تبلیغ محسوب میشه. جزوه هایی که قرار بود خودم به تدریج بعد از خوندن منابع اصلی تو انجمن به صورت رایگان و نه "پکیج ویژه انجمن" قرار بدم.
قطعا هرکی تو این انجمن فعالیت می کنه باید تابع قوانین و خط مشی اینجا هم باشه، ایراد از من بود و همینجا از مهندس دهقان عذر خواهی می کنم. نمیدونستم اسم بردن از 4 تا کتاب که تالیف 4 موسسه مختلف هست باعث میشه کل پست ها پاک بشن[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] به هر حال چیزی که تجربه ثابت کرده خوندن یکی از اون 4 کتاب ( که در حقیقت هیچ فرقی هم با هم ندارن ) واسه کنکور جزء واجبات محسوب میشه.
امیدوارم تمامی دوستان امسال تو کنکورشون موفق باشن[img]/images/smilies/sheklak/1.gif[/img]

نام بردن نام موسسات در سایت از شروع به کار سایت ممنوع بوده است.
هیچ پستی پاک نشد فقط رد تایید شد تا تبلیغ ها برداشته شود.
همچنین سایت از قرار دادن جزوات شما به صورت رایگان اسقبال خواهد کرد و امیدواریم در کوتاه ترین زمان اتفاق بیافتد.
در حال حاضر هم رتبه 10 طراحی شهری 25 فایل را برای انتشار در اختیار سایت قرار داده است که به مرور به صورت رایگان منتشر خواهد شد.
لینک:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=23112

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، 327

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,715 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,305 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,470 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,332 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: maral.msd
  مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,939 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
آخرین ارسال: n.houresfand
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,181 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,115 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,797 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان