امتیاز موضوع:
  • 105 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود خلاصه مبانی نظری معماری
سلام
با اجازه دکتر رییسی استاد دانشگاه قزوین این جزوه با ارزش را گذاشتم البته من به وبلاگ شخصی ایشان رفتم وپیام دادم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم .
امیدوارم ایشان از اینجانب حقیر که هدفم خدمت به شما شهرسازان و معماران است راضی باشند.
البته اگر ایشان ناراضی باشند اینجانب آن را حذف خواهم کرد ولی با بینشی که ایشان دارند(فکر نمی کنم ناراضی باشند)
دانلود خلاصه مبانی نظری معماری :

قیمت: 3,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط m.mohammadzadeh ، nima ، sadaf_2260 ، glamorous ، isatis92 ، godonly. ، shahryar ، masoud001 ، shamim ، aramo ، ahmad lotfi ، elham90 ، JAVAD4050 ، مريم ميرزايي ، *setare* ، MHAKBARI ، par pariii ، 88404121 ، hamidataee ، mina91 ، atelieahjam ، yasmin44 ، pari.naz
مهندس برای پیشرفت مهندسین کشور حتما دکتر هم راضی خواهند بود.

ای کاش ایشون هم میومد ونظرش را میداد.

از دکتر رییسی هم ممنونیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با سپاس فراوان از لطفتان مهندس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تشکر بابت خلاصه ی مفیدتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بابت جزوه بسیار ممنوننننننم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دمت گرم

قثفقققققققق

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,577 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: haniiiii
        درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,814 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,622 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
        غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,475 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
        درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,034 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
        جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,619 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
      آخرین ارسال: ehsan12
        غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 4 7,138 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,561 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران MHAKBARI 4 8,989 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۸:۰۸ صبح
        کارگاه و خلاصه کتاب معماری بایونیک MHAKBARI 0 1,893 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۱۰:۰۸ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان