ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد-فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟
کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد باقی است و هفته اول شهریور نتایج اعلام خواهد شد.
فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟
آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness ، zohreh67 ، تیلور ، najme
2
RE: کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد-فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟
امیدواریم همه دوستان موفق باشند و نتیجه دلخواه کسب کنند

آخرین ارسال های من :
3
من که خیلی مرحله دوم رو بد دادم . ولی امبدوارم رتبه ام زیاد تغییر نکنه . 
منم آرزوی موفقیت دارم واسه همه :))

آخرین ارسال های من :
4
فقط 2 داوطلب از صدها داوطلب

5
سلام آقای دهقان،بنظر من چون سوال اسکیس بر خلاف روال همیشگی بود و یه طورایی میشه گف سوالش پیش پا افتاده بود تقریبا اکثریت همه خواسته های مساله رو جواب دادن،حالا یکی بیشتر یکی کمتر،بخاطر همین کسی نمیتونه بگه خوب دادم(چون سوال غیر منتظره بود)یا بگه خراب کردم(چون همه یکارایی کردن).... بنا به همین هم من فکر میکنم بقیه هم مث خودم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]نمیدونن که رتبشون بهتر میشه یا بدتر..... واقعا من یکی هر انتظاری دارم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: AliReza ، zohreh67 ، najme ، تیلور
    6
    (1393-5-19، 12:11 صبح)'haleh67' نوشته است:  سلام آقای دهقان،بنظر من چون سوال اسکیس بر خلاف روال همیشگی بود و یه طورایی میشه گف سوالش پیش پا افتاده بود تقریبا اکثریت همه خواسته های مساله رو جواب دادن،حالا یکی بیشتر یکی کمتر،بخاطر همین کسی نمیتونه بگه خوب دادم(چون سوال غیر منتظره بود)یا بگه خراب کردم(چون همه یکارایی کردن).... بنا به همین هم من فکر میکنم بقیه هم مث خودم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]نمیدونن که رتبشون بهتر میشه یا بدتر..... واقعا من یکی هر انتظاری دارم

دقیقا همین طوره . اما میتونیم بگیم خراب کردیم چون خیلی چیزا رو میتونستیم بنویسیم که ننوشتیم :(

7
    کمتر از 2 هفته....

8
    (1393-5-22، 07:23 عصر)'AliReza' نوشته است:  کمتر از 2 هفته....

وای آقای علیرضا،من که به شخصا دارم میمیرم از استرس[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]کاش زودتر اعلام کنن دیگه ه ه [img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

9
    کسی میدونه پارسال چندم اعلام شد؟یا راجع به امسال چیزی نشنیدین؟
    آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
    10
    (1393-5-22، 09:26 عصر)'haleh67' نوشته است:  
    (1393-5-22، 07:23 عصر)'AliReza' نوشته است:  کمتر از 2 هفته....

وای آقای علیرضا،من که به شخصا دارم میمیرم از استرس[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]کاش زودتر اعلام کنن دیگه ه ه [img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

استرس نداره
    ان شالله با رتبه بهتر از مرحله اول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 94 1395-9-12، 02:46 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,218 1395-6-10، 02:55 صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 631 1395-6-9، 03:48 صبح
      زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 AliReza 172 1395-6-7، 02:13 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 500 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,782 1395-4-30، 07:06 عصر
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
      شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 512 1395-4-16، 03:09 صبح
      شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 519 1395-4-16، 03:08 صبح
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 AliReza 315 1395-4-9، 09:10 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل